Iphone z ameriky

Domov Diskusné Fóra Ostatné Iphone z ameriky

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98537
    hunter2504
    Účastník (Participant)

    Ako je to stými iphonami z ameriky? Mám kamaráta v amerike a vedel by mi doniesť, sú nejak blokované alebo čo mu mám povedať že aký mi má kúpiť? A mimochodom neviete aká by bola cena? Chcel by som 5s 32gb verziu, popripade 5 32gb

    #376339
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Musi byt bez kontraktu, jinak bude locknuty. A unlocknuty iP z US se ti myslim vzhledem k 1 rocni zaruce (oproti 2lete v cr/sr) neoplati.

    #376340
    hunter2504
    Účastník (Participant)

    A cenovo nevieš ako by vyšiel?

    #376341
    Daxisko
    Účastník (Participant)

    my sme tiez brali z US iph. 5S 16 GB a vysiel nas na 530E cca…. cize vyrataj si ci sa ti to oplati. Zaruka samozrejme rok. Ale inak spokojnost

    #376344
    christopher
    Účastník (Participant)

    Ak sa nemylim, tak zaruka nie je ziadna a iPhone 5 sa uz nepredava. Treba kupit odblokovany ( unlocked & contract free, bez sim karty).

    #376348
    Duchman
    Účastník (Participant)

    Helou,,

    uz dva tyzdne pouzivam iPhone 5S 32GB z USA dovezený kamaratom. Otazka ci sa oplatí alebo nie, je velmi diskutabilná. Po preratani som si myslel ze ma bude stát tento iPhone presne na 540Euro, ale este sa priratava niaky poplatok, kt. je závisli od Statu v USA v ktorom ste si iPhone cez AppStore objednali. CIze finalne ma stal presne 571Euro. Záruku na iphony zakupene v USA si v europe NEUPLATNÍTE ! ! !(MACBOOKY,iMacy a je nieco iné = iné podmienky) Nech píse kto chce, čo chce, je to v podmienkach Apple.
    Ten môj kamarat sa otáca kazde dva mesiace a niekedy aj castejsie medzi Brnom a USA, cize ked sa mi tam daco pobabre, tak on mi to zreklamuje, sice to bude trvat kus dlchsie, ale bude sa to dat.

    BTW: pouzivam vnom Orange kartu, a ide bez problemov, bez najmensej chyby !

    s pozdravom DUCHMAN

    #376349
    hunter2504
    Účastník (Participant)

    A ako je ked je blokovaný na tmobile sk?

    #376354
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Ako je co? Kdyz je blokovany, tak je blokovany. Ale TM pokud vim uz nove telefony neblokuj? A u starsich se da pozadat o unlock. Se zeptej u TM.

    #376372
    hunter2504
    Účastník (Participant)

    dik

    #376373
    drincok
    Účastník (Participant)

    Hunter iPhone z telekomu aktualizaciou na iOS 7 automaticky odblokujes.

    #376380
    raul
    Moderátor

    drincok: isto? odkial mas tuto info? Ktory iphone odblokujes? Aj napr stvorku?
    Kupim teraz novy iphone 5S v telekome a nebude blokovany?? Nezda sa mi to…

    #376382
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Raul, zdat se ti to nemusi, ale je to tak…
    http://mobilmania.azet.sk/bleskovky/telekom-uz-neblokuje-telefony-odblokuje-vsetky-iphony/sc-4-a-1132777/default.aspx

    Zaroven ale tusim pritvrdili politiku reklamaci po vzoru orange, takze uz nezreklamuje kde kdo, ale jen puvodni majitel telefonu?

    #376383
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    raul: moja 4 z Telekomu sa po update na iOS 7 automaticky odblokovala…

    #376385
    drincok
    Účastník (Participant)

    Raul ano isto, mam to osobne vyskusane na viacerych telefonoch. Akykolvek iPhone z telekomu po aktualizaciii na iOS 7 je automaticky odblokovany :)
    S tymi pritvrdenymi podmienkami nemam skusenosti takze neviem.

    #376402
    raul
    Moderátor

    Diky pani, potesili ste ma :)

    #376403
    iTuxx
    Moderátor

    Poopravim Zuzku: akykolvek iPhone blokovany Telekomom je po pripojeni odblokovany (vyskusane na starom 3Gcku)

    #376440
    hunter2504
    Účastník (Participant)

    Keď už rozmyšlam nad 5s tak neoplati sa počkať na 6tku? Teraz mám jednu ponuku na 5s za 480€ http://mobil.bazos.sk/inzerat/33772167/Predam-Iphone-5s-16-gb-cierne.php poraďte.

    #376441
    Lens
    Účastník (Participant)

    S pritvrdenim to je asi tiez nejake milne info. Minuly tyzden som dal reklamovat 5ku. Stacil mi iphone a zarucny list (nebol kupovany mnou)

    #376447
    drincok
    Účastník (Participant)

    iTuxx vidis to som nevedela, este ze ta mame :)
    Som myslela ze len po aktualizacii na iOS 7 sa odblokuje a to netreba ani aktualizovat ale staci len napojit na iTunes, super :)

    #376448
    hunter2504
    Účastník (Participant)

    Keď už rozmyšlam nad 5s tak neoplati sa počkať na 6tku? Teraz mám jednu ponuku na 5s za 480€ http://mobil.bazos.sk/inzerat/33772167/Predam-Iphone-5s-16-gb-cierne.php poraďte.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.