iPhone v Europe

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPhone v Europe

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54797
    edkis
    Účastník (Participant)

    Dnes ma Apple rozhodnut ci sa a kde bude predavat iPhone v Europe. Udajne ma byt v iPhone pre Europu podpora 3G a videohovorov.
    http://www.slashphone.com

    #108760
    Jalko
    Účastník (Participant)

    to je kacica :) za tych par mesiacov by isto nevypustali novy model

    #108761
    edkis
    Účastník (Participant)
    #108763
    Jalko
    Účastník (Participant)

    no, to ze si nasiel nejaku spravu este neznamena, ze musi byt nutne pravdiva. tak ma napada, myslim, ze tato stranka urobila par mesiacov dozadu halo so 100% ciernym iMacom .. kde je ?:)
    podpora 3G a podpora videohovorov nemusi nutne znamenat to iste. pochybujem, ze za 4 mesiace pride model s dalsou kamerou

    #108792
    edkis
    Účastník (Participant)

    Jalko:
    tu mas ty neveriaci tomas http://www.dsl.sk/article.php?article=4143&title=

    #108801
    Jalko
    Účastník (Participant)

    edkis, dalsi dohad povazujes za dokaz ?

    #108803
    edkis
    Účastník (Participant)

    Nie ale logicky sa nad tym zamysli ze kolko tym Apple strati ak by iPhone uzavrel len pre USA. Myslim ze by stratil dost takze ci sa ti to paci alebo nie ver tomu ze tie dohady su opravnene a skor ci neskor tu mame iPhone na trhu EU.

    #108804
    Jalko
    Účastník (Participant)

    tym ak neurobia 3g iphone uzavru ho len pre usa ? co to je za blbost

    #108806
    edkis
    Účastník (Participant)

    Blbe je na tom jedine to ze to nevies pochopit. Nechajme to radsej tak lebo to nema zmysel.

    #108807
    Jalko
    Účastník (Participant)

    co mam chapat ? ze tu pastnes par clankov s nejakym dohadom ? ty by si snad uveril aj tomu, ze mesiac je ruzovy, keby si si to niekde precital :)

    #108810
    benko
    Účastník (Participant)

    Tie clanky neznamenaju nic.

    To ze iPhone bude predavany aj v Europe povedal Steve Jobs uz v januari na MacWorlde, ked ho prvy krat predviedol. A oznamil aj konkretne terminy – Europa v poslednom stvrtroku 2007, a Azia v 2008.

    #108851
    andy
    Účastník (Participant)

    jasne, ze to nic neznamena…. pochybujem o novom modeli…
    inak edkis sorry, ale trosku by si mohol krotit vystupovanie na tomto fore….sme tu, aby sme si pomahali a vedeli hodit rozumnu rec, nie, aby sme sa hadali a urazali.

    #108911
    mariansimuv
    Účastník (Participant)

    iPhone je uzko spojeny s iTunes (aktivacia, atd.), nie? Kedy sa ho dockame na Slovensku, ked tu iTunes store nefunguje? Mozno po prechode na Euro.

    #131099
    bawy
    Moderátor

    nech tiahnu do prdele…dnes mi nevedeli v 3 predajnach predat iphone bez viazanosti…vKE… vsade len na objednavku a povedali mi v t mobile ze isiel o 1000sk hore….. fakt ma nastvali…po dlhej dobe som sa rozhodol kupit iphone a neda sa :((( ak niekto mate zaujimave ponuky sem s nimiii..LEN KE A OKOLIE..chcel by som ho zobrat este dnes…

    #170313
    raul
    Moderátor

    Edkis mal pravdu :D :D :D

    #170323
    petooZ
    Účastník (Participant)

    Bawy: ja so ho pokusam zohnat uz 3 tyzden a to mam uz davno objednavku u t-debile a dokonca aj plne uhradene 2 iphone v T-Centre a nic. Uz mi pomaly dochadza trpzelivost.

    #170325
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    :-D peto a ty co riesis v teme starej 2 roky? Raul si iba urobil srandu ze sa potvrdilo to o com diskutovali pred dvomi rokmi :-D

    #170328
    raul
    Moderátor

    :D :D :D tak tak petoo, treba pozerat na datum :D inak, pozri si pre svoj problem temu http://forum.www.macblog.sk/discussion/9524/1/ako-dlho-cakate-na-iphone-3gs/

    #170329
    petooZ
    Účastník (Participant)

    :-) :-) :-) :-) :-) ja mam posunuty cas asi

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.