iPhone + TMOBILE web’n’ walk 1500 sluzba

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone + TMOBILE web’n’ walk 1500 sluzba

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66942
    babo
    Účastník (Participant)

    Ked chcem nejaky datovy pausal pre iPhone, je sluzba web’n’walk 1500 vhodna (od TMOBILE samozrejme). Tipujem, ze na 99% ano a ze na iPhone clovek nepotrebuje ziaden web’n’walk klient (co je aj tak len mobile opera v jave), ale proste vie normalne vyuzivat 3G /EDGE siet. Takze napriklad surfovat budem normal cez safati, normalne pozerat maily atd….
    Nie je mi totiz prilis jasna definicia APN WAP (teda to aj hej) a APN internet. Na strankach som nenasiel jednoznacnu podvpoved a na zakaznickej linke som sa iez extra vela nedozvedel, tak skusam tu

    #190391
    iFiko
    Účastník (Participant)

    Normalne mozes vyuzivat web’n’walk a vsetko bude v pohode :D

    #190402
    t6mas
    Účastník (Participant)

    prisiel som do T-Mobile, zobral som iPhone, dal si aktivovat web’n’walk giga za 3,50 a o nic viac som sa nestaral.. prve tri mesiace som si meral spotrebu dat.. nedostal som sa nad 300MB tak uz to viac nesledujem – uplne bezstarostne spojenie.. odporucam

    #190403
    babo
    Účastník (Participant)

    diky chalani, tak dnes klikam e-shop na t-mobile :) :) Tak predsa len podlahnem “priblblym” reklamam a vyskladam si “pausal podla seba” a nemusim si zbytocne davat iTariff 150 (mne je 150 minut hovorov na draka, mam sluzobny telefon a neprevolam ani 55).

    uz len taka malickost, zohnat ten iPhone, ale uz aj to je asi upecene :)

    #190460
    H1tM4nCoRp
    Účastník (Participant)

    ja pouzivam tiez wnw. mam 1500MB za 4.99 mesacne:)
    da sa aktivovat klasickym volanim na linku zakaznikov:)

    ale v pripade ze sa chystas spravit pausal, kup si telefon mimo T-MOBILE
    a bez k O2 a tam si sprav FER, vychadza to za par korun:) a neob. net mas za 6,- :)
    a mozes kludne pouzivat aj cez notebook:)

    #190466
    t6mas
    Účastník (Participant)

    H1tM4nCoRp:
    niekde som cital – neviem isto nemam to potvrdene, ze O2 poskytuje len EDGE siet – neposkytuje 3G tym padom je ta rychlost niekde inde ako u T-mobile.. a to nespominam pokrytie..
    najkvalitnejsiu siet ma PODLA MNA orange (ale 6 eur za 1GB si mozu nechat)
    nasleduje T-Mobile
    po nich O2

    #190468
    H1tM4nCoRp
    Účastník (Participant)

    hej t6mas, mas pravdu, je to iba EDGE:)
    ale poviem ti ze to uplne stacilo… na prezer. stranok:)
    na APP store nemozes tak ci tak nic nad 10MB stahnut cize to mas vlastne jedno:)
    akoze offcialna cena toho T-MOBILE netu je 1,5GB za 9.99:)

    #190471
    Man
    Účastník (Participant)

    No ked ty to pomoze kludne ty staci ten 1giga ja mam osobne tak ze mam internet do notebooku a tam mam 10 giga a stoho mam nastavene vzdielanie na moj mobil tych 10giga T-mobile .

    #190480
    babo
    Účastník (Participant)

    3G siet ma najkvalitnejsiu jasne orange, hlavne teda pokrytie. Uz ma ale ras rozculili, tak maju smolu

    Ja cez iPhone by som rad obcas aspon zakladne veci v praci vyriesil, nech nemusim vsade vlacit NB. A to cez edge je nerealne, lebo zial cast servrov musim cez RDP (co je fajn portokol,a le cez edge je to peklo).

    2×1.5 GB web’n’walk + 40 min pausal + pre zenu 3000 minut vecer do TMOBILE siete a je to :) za 20€ sa to da. Vzdy lepsie, ako ten iTariff 150.

    man: to je dobre riesenie, ked potrebujes mobilny internet (ja mam doma pevnu linku, mobilny net s HUAWEI od firmy), tak zdielanie s telefon je uplne idealne. Akurat, ze to maju malinko drahe, ale couz

    #190481
    Man
    Účastník (Participant)

    babo ja som to kupil este pred rokom som dostal kupon a platim 10€ mesacne zato vianocna akcia to bola vtedy :)

    #190483
    t6mas
    Účastník (Participant)

    “offcialna cena toho T-MOBILE netu je 1,5GB za 9.99” – fakt? tak to som mal sakra stastie na akciu wnw.. v tom case ma chceli nalakat na predlzenie zmluvy s iPhonom za euro, tak som im povedal, ze dobre ak mi daju akciovy wnw, ktory uz 2 tyzdne nebol akciovy.. tetuska odisla na chvilku a ked sa vratila, tak povedala, ze dobre.. :D

    #190490
    iFiko
    Účastník (Participant)

    No T-Mobile ma tiez len Edge v podstate… 3G siet ma asi tak v 7 mestach :D Ale tak mne to staci na prilezitostny web, ICQ, Facebook, Mail… Inak ja mam web’n’walk 1GB za 99,- Sk este :)

    #190537
    babo
    Účastník (Participant)

    je pravda, ze tmobile ma zatial malo miest 3G, ale ja mam to stastie, ze byvam v jednom z nich :) keby som mal fungovat na EDGE, tak to si iPhone nekupim.

    Oficialna cena 1.5GB za 9.99 je inak nic moc, ale ked sa to nakombinuje, tak sa to da

    #190584
    H1tM4nCoRp
    Účastník (Participant)

    v t-mobile sme 10 rokov, 6 cisiel…
    teraz prisla niekedy premium gold card:)
    a je tam vazne pocitit rozdiel:)
    telefon po kazdom roku:)
    na kazdu cenu telefonu pri new pausale zlava cca 2.000sk:)
    atd:)

    #190589
    babo
    Účastník (Participant)

    Pre firmy bol tmobile vždy ďaleko lepší a flexibilnejsi ako Orange. Kamos ma 4 čísla a už tam majú možnosť, že si tie čísla volajú navzájom neobmedzene zadarmo.
    Tie ceny netu pre bežných ľudí sú už horsie. Uvidíme ako budem spokojný.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.