Iphone OS 4 photo Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › Iphone OS 4 photo Toto téma obsahuje 0 odpovedí, 1 hlas, a bola naposledny upravená pred 16 rokmi od Macintosch. Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1) Autor Príspevky 22. júna 2010 o 1:42 #69849 MacintoschÚčastník Chcem sa spyta ze ci sa da na novom FW vo Fotoalbume spravit Almubi (mapy)… ak áno ako nato? Autor Príspevky Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1) Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému. Prihlásiť sa Používateľské meno: Heslo: Nechať ma prihláseného Prihlásiť sa