iPhone OS 3.0

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #62447
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Mám v tom chaos, všade čítam niečo iné … bude k novej 3.0 vyvinutý aj dalsi iPhone ? ( 4G :D ? ) alebo to bude len Soft. Upgrade :) ?

    #158196
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Sepkna sa, ze spolu s iPhone OS 3.0 bude predstaveny aj novy iPhone 3.generacie (nie 3G :) – ten bol v poradi 2.)

    #158197
    Topanky
    Účastník (Participant)

    no mas v tom chaos.. iPhone 3G sa tak vola preto, lebo je schopny pracovat v sieti 3G, ale je to len druha generacia iPhonov… cize ak bude nieco predstavene bude to iPhone tretej generacie.. ale ja osobne o tom pochybujem, ze bude nieco nove..

    #158198
    EdDy
    Účastník (Participant)

    čiže

    1 = iphone 2g
    2 = iphone 3g

    trocha divne :D

    no, ale nemuseli by robiť nový model .. kedže sa citím už teraz divne, ked tu musim povehovať s 2G :D

    #158201
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Ale no baltazar:) Nie kazdemu to musi byt hned jasne :)

    Prvemu iPhoneu sa hovori 2g aj ked neviem preco :) ..pre mna je to len jednoducho iPhone 1.gen. 3G je technologia, ktora predchadzajucemu modelu chybala a preto sa tak oznacuje, ale inak je to 2. generacia.

    Topanky: preco myslis, ze novy iPhone nebude? Teda nemusi byt zrovna prezentovany 8-16. jula ci kedy je WWDC, ale podla mna je to viac ako iste. Ked si zoberies, ze 1. iPhone bol predstaveny cca December 2007, Januar 08. iPhone 2.gen bol predstaveny cca jul-august 2008 spolu s iPhone OS 2.0. Ubehol uz skoro rok a myslim, ze je na case predstavit novu generaciu. Sice predchadzajuce vydania nic nezarucuju, ale da sa to predpokladat aj hlavne kvoli tomu, ze Apple neserie na produkty, ktore sa najviac predavaju. A iPhone ma este stale vela nedostatkov, ktore je treba co najskor odstranit, aby ich v tom nepredbehla konkurencia, ktora odvtedy vydala niekolko kvalitnych strojov na podobnej urovni.

    #158209
    Topanky
    Účastník (Participant)

    noo neviem je to len taky moj vnutorny pocit :).. aj ked tu boli rozne info o tych lepsich fotakoch atd.. urcite nieco chystaju, ale teraz to este neukazu svetu.. teraz nam hodia len firmware.. ale ako vravim je to len taky moj pocit..

    #158211
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    akurat som cital na engadget , je tam screenshot z bety iphone 3.0 firmwaru o zazname nejakom magnetometri. to znamena. ze novy iphone bude na 100%.

    #158228
    EdDy
    Účastník (Participant)

    magnetometer môže byť aj v OS 3.0 nie ? :)

    #158230
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    eddy – citas aj co niekto druhy napise? alebo len odpovedas bez citania ?

    #158241
    EdDy
    Účastník (Participant)

    ja neviem čo je ten mmeter … ale tak, prečo podla toho sudis ze by mohol by novy model :D ?

    #158245
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    Preto lebo magnetometer je hardwarova suciastka a nie funkcia podobne ako Accelerometer (hardwarova suciastka), takze v tvojom iPhone ci uz 1.gen (2G) alebo 2.gen (3G) tuto hardwarovu suciastku nemas preto ked sa logicky nachadza v OS 3 funkcia pre suciastku ktora nie je v terajsich iPhonoch tak sa predpoklada ze bude novy iPhone kde sa tato funkcia bude dat vyuzivat.

    #158294
    Topanky
    Účastník (Participant)

    no nechajme sa prekvapit:)..ale dufam ze nebude, lebo uz nebude ten moj THE BEST :D

    #158295
    baltazar
    Účastník (Participant)

    coze mylanko, coze si ma oslovil?

    #158296
    EdDy
    Účastník (Participant)

    dobree, uvidime :D

    #158306
    mylanko
    Účastník (Participant)

    baltazar: Reagoval som na to, ako si sprdol EdDyho kvoli tomu, ze poriadne nevedel rozdiel medzi iPhonemi. Teraz pozeram, ze tvoj predchadzajuci prispevok bol zmazany alebo som mal halucinacie :D

    #158476
    vladino
    Účastník (Participant)

    ahojte ludia, ja som v tejto sfere novacik. teraz ako som zahliadol tu OS 3.0 mam z nej radost a zaroven strach… ak pride novy iPhone… ten obrazok s tym tlakomerom som videl aj ja, tak som sa potesil, ze moj phone bude vediet merat tlak a ak pride nova masina, bude to shock.
    chcem sa opytat na vymenu zadneho krytu: je to mozne u operatorov? ja ho mam z tmobilu a tam ti ludia v predajniach nevedia nic.

    #158503
    Beiju
    Účastník (Participant)

    Zadny kryt si mozes vymenit aj sam… netreba s tym chodit do servisu kde si budu pytat peniaze. Otazne je ci sa to oplati. To ho mas az tak doskrkany? Stoji u nas tusim nejakych 70eur. http://www.it-online.sk/zadny-kryt-pre-apple-iphone-3g-8gb-black.html
    http://www.youtube.com/watch?v=JE2feUZav1I tu je jedno z “miliona” navodov

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.