iPhone 6 Plus

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPhone 6 Plus

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 56 )
  • Autor
    Príspevky
  • #395346
    ygy
    Účastník (Participant)

    no tak dnes som strávil prvý deň ako tak s 6 tak so 6+ no a naozaj neviem či si na tú obrovskú veľkosť 6+ zvyknem :/

    do nohavíc by som ho nedával ale myslel som si že ho budem nosiť v náprsnom vrecku sák, búnd no ako sa ukázalo tak nie všetky moje saká/bundy sú kompatibilné .

    bugov v ios8 je kopec :/ už si dávno nepamätám kedy vyšiel nový telefón od applu, ktorý by bol tak zabudovaný ako nové iphone … napríklad mne sa niekedy nedá vysunúť ani nottification center ani zpspodu rýchle nastavenia… pomôže len reset.

    niektoré animácie sú trhané… sem tam aplikácie spadnú , algorytmus na pretáčanie obrazovky po otočení iphonu je zjavne zle napísaný pretože to absolútne nefunguje tak ako by malo… aplikácie bez podpory rozlíšenia 6+ vyzerajú ešte horšie v skutočnosti ako to čo sa dá nájsť na nete atď atď….

    vo foťákoch medzi 6 a 6+ na prvý pohlad nevidím absolútne žiaden rozdiel…

    ale tak pozitývny pocit je ten že celý deň som sa hral s telefónom a ešte stále mám 60% baterky čo je u hociakého iného iphonu nevídané….

    ak máte niekto neajké otázky tak sa kľudne len pýtajte ;)

    #395350
    miso13
    Účastník (Participant)

    nejaké dámske skúsenosti s používaním iP 6 nebodaj 6+?

    #395364
    farbakp
    Účastník (Participant)

    Tak som nakoniec neodolal a zobral som iPhone 6 Plus. Manzelka ma iPhone 6, takze som to porovnaval a mozem povedat, ze ten velky displey na plusku je naozaj super. Navykovka. Po dvoch dnoch pouzivania pluska, ked pozriet na moj povodny 5S, tak si uvedomim ten neskutocny rozdiel.. Jasne, ze vsetko ma svoje za a proti. Plusko urcite nema kompaktne rozmery, ale pouzivat a pozerat na displey je skutocne radost…))

    #395370
    zlatkoapetka
    Účastník (Participant)

    farbakp: pozorujes podobne bugy ako ygy?
    zatial je to boj,jedna cast mna chce experimentovat a ist do 6+ ale druha cast krici,ze “len” 6 bude lepsia volba :)
    ale vdaka za vsetky info co sem davate :)

    #395372
    minarikd5
    Účastník (Participant)

    objednaný iP6+ 64GB SG, tak dám vedieť aj ja, zrejme v utorok by už mal byť o u mňa:-)

    #395374
    ygy
    Účastník (Participant)

    odkial si objednával ak sa smiem spýtať ? :)

    #395375
    minarikd5
    Účastník (Participant)

    mzone, na predajňu, nakoľko tam nič nemajú.:)

    #395378
    farbakp
    Účastník (Participant)

    Ja som ho bral z Nay. Maju tam teraz akciu splatky na 10 mesiacov bez navysenia…

    #395379
    Misiaccik
    Účastník (Participant)

    Rád by som sa spýtal ako je na tom s fotákom ? nakolko budem hrdy tato a velmi rád by som ho vyzužival na fotenie ?! Skusenosti s fotenim na neakej zrkadlovke vobec nemám. Myslíťe ze je neaky realny rozdiel a medzy 5s a 6 pripade 6 plus v kavlite fotiek ? Da sa použivať ako plnohodnotý fotak ? a kdesi som čital ze 6plus ma mat neaku stabilizaciu obrazu naviac od 6 ky je to k niecomu dobre ?

    dakujem

    #395395
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Viac ako tyzden mam iP6 64 silver. Prve dni dostaval zabrat, takze som ho nabijal kazdy den, no teraz uz len raz za dva dni, a to wifi ani BT nevypinam. Bugy som nezaznamenal ziadne. A co sa tyka velkosti – zvykam si, ale stale sa mi aj 6ka zda neprijemne velka, resp. na hranici unosnosti.

    #395398
    Tiborius
    Účastník (Participant)

    Celkovo 6+ je skutocnou zmenou oproti 5S… Bezne nosenie je krkolomne, ale vsetko je otazka zvyku a spravneho vyberu puzdra. Vydrz baterie sa priblizuje k unosnemu standartu, ktory by mal byt fakt samozrejmostou v dnesnych super technologickych casoch. Nakolko je jasne, ze kto kupuje iPhone 6+, vie, ze nebude len smskovat a volat, tak komfort, ktory poskytuje pri netovych a multimedialnych funkciach je proste uzasny. Fotky z 6+ su v macbooku pro 15 retine krasne a o trocha aj lespie ako z 5S. Po odmysleni niektorych nedotiahnutych veci (klavesnica ci niektore aplikacie-cudne prepinanie landscape…atd) je podla mna dobre riesenie pre maniakov ako ja, ktori chcu mat na ukor pohodlia skutocne zariadenie, ktore je pripravene na vsetko. :-)

    #395399
    Benne
    Účastník (Participant)

    Jaem teraz neviem, tyzden mas uz ip6 alebo ip6+ ?

    #395403
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Benne, ten “mensi”.

    #395427
    sairik
    Účastník (Participant)

    no moj postreh k fotaku 6/6+
    skusal som natacat video z ruky, pri maximalnom zoome …

    a nejaky rozdiel optickej stabilizacie pri 6+ som nezaznamenal ale ze absolutne :) a to pri zoome sa uz dost trasu ruky :)

    6tka to tak isto vykorigovala ako 6+ :) takze asi tak :)

    #395431
    JOK3R
    Účastník (Participant)

    Včera som na youtube videl video kde sa porovnáva rýchlosť úložiska 16GB vs 128GB:

    16 verzia nabootovala za asi 20s
    128 verzia s inou technolnabootovala za asi 30s!

    Ja som skúšal svoj iPhone 6 128GB a boot trval skoro 34s!!

    Môžete tu na porovnanie dať svoje časy?
    To mám tomu rozumieť, že top model 128GB má o 30-40% pomalšiu úložnú pamäť ako základný model 16GB?
    WTF apple????

    #395432
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Pri bootu se zrejme dela nejaky scan pameti a 128GB se bude logicky scanovat o “neco” dele, nez 16GB? A mezi nama, ty si tak casto vypinas telefon, ze te trapi boot time? Ja jsem iP vypinal, jen kdyz uz fakt nebylo zbyti (kdyz se telefon kousnul). Jinak nedava absolutne zaden smysl telefon vypinat a tim padem ani resit, jestli bootuje 16 nebo nedej boze 34s ;)

    #395433
    JOK3R
    Účastník (Participant)

    odklizec: tu vôbec nejde o rýchlosť bootu, ale o celkovú rýchlosť čítania/zápisu, ktorá je vraj v 128GB variante výrazne pomalšia. Pochybujem, že sa pri boote čokoľvek skenuje, akýkoľvek sken 128GB by netrval do 30s…
    Boot time som uviedol len kvôli tomu že rovnaké dáta sa na 16GB načítavajú oveľa rýchlejšie ako na 128GB variante.

    #395435
    dfx
    Účastník (Participant)

    Ved o tom sa uz pisalo. 128GB model ma iny typ chipov pameti, ktore su pomalsie a poruchovejsie. Tie lepsie by sa tam asi fyzicky nezmestili.

    #395512
    minarikd5
    Účastník (Participant)

    Tak ja uz mam svoje 6+ tiez rozbalene. Zatial vsetko funguje, nadherny displej. Jedine co som spozoroval bolo trochu zvlastne vibrovanie, oproti 5S take hlucnejsie? Ci sa mi to zda? Jedine co ma mrzi je, ze fotky z macbooku z iphotos ked si dam do telefonu tak su neupravene, a na upravu atd. si ich musim duplikovat. Neviete mi s tymto poradit? Dikes, viac info pripnem zajtra.

    #395549
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Apple ma podla sprav zmenit typ pouzivanych flash pamati pri vyssich kapacitach prave kvoli problemom s rychlostou. Kedy a ci vobec je otazka.

    Mna to neserie, hentie obludy nie su pre triezvo uvazujucich ludi :D

    Sadly, pre mna je iPhone koniec a uz absolutne nezaujimava zalezitost. Ale ma to svoje vyhody dumb phone za 15 eur mozem stratit, rozmlatit, utopit a vobec ma to srat nebude. A vydrzi tyzden :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 56 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.