Iphone 6 novy display

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 6 novy display

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #106622
    palinho
    Účastník (Participant)

    Zdravim podarilo sa mi rozbit display :/ nevadi stava sa..
    A tak teda mam prosbu na tych ktorym sa to uz stalo ci by mi nevedeli poradit obchod kde kupim original.
    Nakolko je toho na nete fakt strasne vela a kazdy predava “zarucene” original.
    Vdaka pani. Vymenu spravim sam :)

    #412197
    iTuxx
    Moderátor

    Obchod, kde kupis original, neexistuje. Original suciastky iPhonov sa original zohnat nedaju. Iba z ineho iPhonu.

    #412219
    palinho
    Účastník (Participant)

    To sa mi aj marilo. Vzal som nakoniec tento http://www.fixservis.sk/iphone-6-original-lcd-displej-dotykova-plocha-sklo-original-cierna-p11082. Kvalita by mohla zodpovedat alebo nie ?

    #412220
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    “Stranka sa nenasla” ale to nevadi.:-)
    Kvalitou bude len velmi tazko zodpovedat. Ak kupis taky ktory bude rovnomerne osvetleny po celej ploche, nebude mat duchov a bude mat aspon podobny odtien podsvietenia a “podobne” farby tak si mozes v podstate gratulovat.

    #412221
    palinho
    Účastník (Participant)

    no par ludi mi ho odporucilo tak dufam ze to bude ok :O
    http://www.fixservis.sk/iphone-6-c295_299_1153

    #412222
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Ty platis 103 eur len za displej zatial co ja za 104 Eur (118USD /w tax) som si to dal v Houston Apple Store vymenit. U nas z tychto oprav nehorazne tazia…

    #412223
    palinho
    Účastník (Participant)

    ved toto keby sme mali aspon online appstore na slovensku tak ako to maju v cz tak to tak vyriesim.
    Co mi ten dispaly odporucali vraj by mal byt kvalitny preto som isiel do drahsieho.

    #412238
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    FixServis je regulerny obchod/servis s kamennou predajnou a na tovar davaju samozrejme zaruku. Ak teda kvalita nebude vyhovujuca, tak sa da vratit.

    Eraserv6: Neprehanas to trochu? :) Kupoval som uz x displejov z ciny na rozne telefony a boli uplne v pohode. Pokial to nebol uplne vadny kus, tak kvalitu v zobrazeni vobec nevidis. Akurat na iPhone4/4s boli tie displeje take, ze ked sa viac zatlacilo na dotykovu plochu, tak bolo vidiet mapy na displeji. Myslim, ze to je ale akceptovatelne pri oprave za 25 Euro.

    #412244
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Bohuzial mam stastie skor na tie horsie kusy. Pravdupovediac iba jeden som kupil taky ktory sa nedal kvalitou rozoznat od originalu

    #412245
    palinho
    Účastník (Participant)

    Vdaka za vyjaderenie Pani.
    Ja som si nehal poradit, bolo mi povedane ze fixservis ma dobre displaye ze aby som vzal odtial.
    Nechcel som ziaden ebay ide mi o to aby to bolo jak original ak nie lepsie :D

    #412255
    iTuxx
    Moderátor

    najcastejsi problem setov pre 5/5S byva podla mojich skusenosti digitizer, ktory nefunguje 100%. Zatial som sa s problemom pri zobrazovani nestretol.

    #412263
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Akurat som teraz dokoncil znamemu vymenu displeja na bielom IP5. Pozeram hned pri nabootovani na spodnu cast displeja ktora je nepatrne svetlejsia, myslim len tu spodnu hranu no a na bielom pozadi je po pravej strane vidiet k vrchu sa rozsirujuci nazelenaly pasik ktory sa tu uz davnejsie riesil. Podsvietenie je dost chladne cize s farbami to je dost podobne.
    Verim ze jemu to urcite vadit nebude, pravdepodobne si to ani nevsimne ale mne by to vadilo urcite :-))

    #420098
    palinho
    Účastník (Participant)

    No dnes som uspesne podrobil vymneu. Napozerany videi na youtube. So strachom ale odhodlany. dal som si natom zalezat a casom nesetril.
    vyzera ze vsetko funguje 100% :) Kvalita displayu vyzera byt totzna zo starim. Zatial nebadam ziadne rozdiely :)

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.