iPhone 5s

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #514508
    Rastik
    Účastník (Participant)

    Ahojte, mám iPhone 5s 16GB Gray.

    Dneska sa mi bohužiaľ vybil kedže som nestihol ho dať na nabíjačku (v stave vybitom bol asi 5 min) potom som ho dal na nabíjačku. Nabil sa na 4 percenta a hneď sa zapol asi bol zapnutý pár sekúnd a potom sa vypol a zobrazuje sa mi tu iba APPLE LOGO cca 30 s a potom sa telefón ja-keby reštartuje.

    Predom ďakujem za všetky rady.

    – Rasťo

    #514509
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #514524
    Rastik
    Účastník (Participant)

    No telefón mi už viac krát nabehol nabil sa už nad 90 % lenže problem je že čo hoci čo spravim napríklad ho odblokujem do pár sekúnd sa vypne a APPLE logo sa tam načítava znova aj 10 krát napríklad sa to reštartne v tom intervale čo som písal hore.

     

    Ešte doplnok riešil som to v záručnom servise a vyjadrili sa následovne: ” Vaša záruka prepadáva z dôvodu že ste tam nemali oficiálnu verziu IOS ale beta verziu IOS 11 ” Pričom nechápem keď IOS 11 som mal oficiálnu betu z apple.com… / jedine čo spravili tak tam dali IOS 10…

    #514551
    dfx
    Účastník (Participant)

    Aky servis napisal, ze zaruka preto prepadava?

    #514552
    Rastik
    Účastník (Participant)

    @dfx autorizovaný od Orange.

    #514586
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #514591
    Rastik
    Účastník (Participant)

    @s3030150 problém je že mne to povedali osobne a mobil tam bol.

    #514592
    Rastik
    Účastník (Participant)

    @s3030150 a spravili iba to že tam dali IOS 10 a povedali že záruka prepadáva kvôli tomu IOS 11. a problém neodstránili

    #514593
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #514596
    dfx
    Účastník (Participant)

    Daj to znova reklamovat. Musia dat pisomne vyjadrenie, preco to neopravia v zaruke. Je jedno, ci tam bol oficialny iOS 10 alebo beta iOS 11. Beta iOS 11 je oficialny system, ktory dodava Apple a mozno prechadzat z iOS 10 na 11 a naopak. S pisomnym vyjadrenim sa treba stazovat bud u SOI alebo rovno v Apple cez ich podporu. S tym, ze je to iPhone kupovany cez operatora. Aj vtedy mali dat pisomne vyjadrenie a nie ustne, co s nim urobili a preco neplati zaruka.

    #514598
    Rastik
    Účastník (Participant)

    Diky za rady, budem to riešiť dám vám potom vedieť ako to dopadlo.

    :–)

    #514607
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #556763
    Rado59
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    potrebujem velmi surne radu.
    Mam Iphone 5s ale s verziou IOS 10.3.4. Nechce mi nainstalovat instagram, documents, chrome atd…chce to 11-12IOS system.
    Ked dam hladat aktualizaciu na nastaveniach, aj na Itunes v PC tak mi povie ze mam najnovsiu verziu IOS. Stiahol som si IOS13 beta verziu a ked som resetoval mobil, ziadna aktualizacia nebola v ponuke.
    Stalo sa to uz niekomu? Co s tym urobit?
    Diki moc za kazdu radu, alebo video na yt, navod…

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.