Iphone 5 stucknuty na uvodnej obrazovke s jablkom

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 5 stucknuty na uvodnej obrazovke s jablkom

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105043
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Zdravim. Kamarat kupil ip 5 a pri zapnuti len svieti jablko. Skusal som restore a chyba 4005.To je myslim chyba pri update nejake prerušenie pri inštalacii updatu teda telefon je zrejme zaseknuty a nijako sa ho neda vykopnut. Skusal som nahrat nove IPSW a nič. Tinyumbrela ho našla ale nedalo sa snim nič robit. Nejaky napad? Rady typu vymen kabel,updatni itunes a pod nepište… Dik

    #404796
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Ešte dodam že netušim aky IOS tam je.Ip je bielej farby ale uvodna obrazovka s jablkom je čierna a jablko je biele. Nebolo to tak na IOS 6 ?

    #404798
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Dal si ho do DFU?

    #404799
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Ako by som inak skusal nahodit nove IPSW ? samozrejme dal.

    #404817
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Miestny štangasti poradte niečo :-D nejako ma nič nenapada

    #404825
    iTuxx
    Moderátor

    skus to na inom pocitaci. Ak nepojde ani to, moze sa jednat o HW chybu

    #404829
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Skusal som to na airy 2014 a aj na mojom high ende desktope a nič :-D lebo raz som mal takyto problem a na macu som to rozbehal tak ma hned napadlo ze to moze byt ten isty pripad ale bohuzial to nejde na žiadnom.
    Napada ta ešte niečo iTuxx ?

    #404830
    iTuxx
    Moderátor

    skusil by som nejake z postupov uvedenych tu: https://discussions.apple.com/thread/5381335

    #404832
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Skušal som a nič. Zajtra sa ešte nato pozriem. Inak by mohla byt pokazena asi doska čo…

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.