iPhone 5 : Problém!!!

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 : Problém!!!

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93087
    Elite_SK
    Účastník (Participant)

    Ahojte! Mám iPhone 5 cca 1/2 roka bezproblemov a dnes som si všimol znepokojujucu skutočnosť pri fotení! Zrazu sa mi objavili akoby skrabance na fotke keď snimam fotakom fotky/videá, vyzerá to ze je niečo špatne v optike alebo nvm proste, keď zaostruje, zoomojem tak sa to pohybuje! Vôbec nechápem co sa mohlo stať! Ak máte nejaké skúsenosti tak Vám budem vdacny!!!

    #349749
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Kdyby jsi postnul nejakou fotku jak to vypada, mozna by ti nekdo i vedel rict, o co jde. Ale takhle je to o nicem.

    #349751
    Elite_SK
    Účastník (Participant)
    #349752
    drincok
    Účastník (Participant)

    Toto presne som mala na iphone 3gs alebo 4, nepametam presne. Vymenili sme fotak a vsetko bolo v poriadku, tiez neviem ako sa to stalo, vyzeralo to ze je tam spinka ale aj po vycisteni fotaku (myslim sosovky) to nezmizlo. Treba vymenit fotoaparat.

    #349753
    Elite_SK
    Účastník (Participant)

    OMG. Tak to nechápem ako sa to mohlo stať len tak z ničoho nic! Akože nosím ho v puzdre, fakt si dávam pozor…tak to mám dať reklamovat operatorovi? Budem čakať 30dni…

    #349757
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Je to prach na snimaci, nie na optike, preto vycistenie optiky nepomoze. Jednoznacne reklamacia

    #349761
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Presne tak. Bordel na snimaci. Zrejme byl prach v modulu fotaku uz od vyroby a ted se jen “sikovne” premistil primo na cip.

    #351557
    Elite_SK
    Účastník (Participant)

    Aby som sa podelil o skusenosti s tymto problemom tak som ho dal reklamovat, a vzali ho bez problemov… Dostal som zatial 3GSko na vymenu…:D nostalgia ako svina:D…povedal ze to potrva max 2 tyzdne a teda v 95% vymienaju kus za kus:)…. Uz je tyzden za mnou tak sa ozvem ako to dopadlo…

    #351919
    Balky
    Účastník (Participant)

    Drzim prsty , ja mam dobre skusenosti predchadzajuce 4S mi 2x zreklamovali a dali uplne novy kus.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.