Iphone 5 a ipad2 problém so synchro na itunes

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 5 a ipad2 problém so synchro na itunes

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #93685
    Adina0501
    Účastník (Participant)

    Ahojte chalani môžete mi poradiť mám ipad 2 už dlhší čas a nový iphone 5, ktorý som pripojila dnes prvýkrát k itunes a automaticky mi začal sťahovať hry z ipadu do iphonu, pritom mám iné apple ID na to som si dala pozor len heslo som dala rovnaké neviem či je to chyba-

    Poradíte mi, čo musím na itunes nastaviť aby rozpoznal dve rozdielne zariadenia, a ešte otázka ako dostať do iphonu hudbu okrem app. store. A ešte otázka nestíhala som dnes ísť do predajne O2 tak sa zatiaľ bojím surfovať, aby mi neprišla nejaká mega faktúra na O2, mám síce v nastaveniach nastavený môj internet, ale neviem či to stačí, aby som používala internet ktorý máme doma OPTIK a nie internet ktorý poskytuje O2. Dík za rady…..

    #353278
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    v iTunes máš hore Zariadenie, rozklikni si to, klikni na iPhone, potom klikni hore na aplikácie a tam si zvolíš ktoré chceš aby ti nahralo do iPhonu

    okrem iTunes Store dostaneš hudbu do iTunes pretiahnutím hudobného súboru do okna iTunes

    ak ešte nemáš aktivovaný internet v Nastavenia -> Všeobecné -> Mobilné si vypni mobilné dáta

    #353289
    Adina0501
    Účastník (Participant)

    Díky za pomoc vyskúšam to stala sa mi však taká vec že som si na iphone 5 vytvorila Apple ID ale keď som dala v iTunes synchronizovat tak mám v mobile Apple ID ktoré používam na iPad 2 nie to čo som vytvorila, funguje to síce ale keď pripojím iPhone k iTunes to bude riadne harakiri…

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.