Iphone 4S, čudné nabíjanie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 4S, čudné nabíjanie

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
 • Autor
  Príspevky
 • #98286
  Drowner
  Účastník (Participant)

  Dobrý deň. Keď som si kúpil nový iphone cca 2,5 roka dozadu tak fungoval dobre( prekvapivo :D), ale neskôr cca (za 1 rok) mi tlačidlo išlo stláčať tažšie a tažšie a neskor vôbec. Tak som ho dal asi rok potom do servisu ale aj s iným problémom , nejde mi nabíjať , teda lepšie povedané “nabíja sa pomaly”, a tým pomaly myslím skutočne pomaly, 10 hod = 17% cca (blesk na baterke nesvieti ked sa akože nabíja), a to není moc príjemné nabíjanie. Toto všetko som povedal v servise a oni tam mali iphone nabíjačku a hneď otestovali či ide nabíjať, a on išiel nabíjať čo ma tak neprekvapilo pretože nabíjačku som kupoval 3x novú (2x originálnu 1x fake) , a vždy keď som ju kúpil tak išiel nabíjať vpohode ale za 3 dni už zase nešiel, a na 3 dni sa mi neoplatí kupovať nabíjačka (ako keby ten Iphone kazil tie nabíjačky). Tak keď prišiel zo servisu tak tlačidlo stálo 30€ + 5€ (niečo ževraj menili v iphone tam kde sa dáva nabíjačka , ale nezdá sa mi že to vymenili lebo problém mam stále)

  Zhrnutie: Keď dám iphone na nabíjačku tak sa nabíja strašne pomaly 10 hod = 17% cca (hore vpravo na baterke nesvieti blesk keď sa akože nabíja) . Nabíjačky som menil 3x (2x originálnu 1x fake).
  Vždy keď som kúpil novú nabíjačku tak išiel nabíjať cca 3 dni ale potom ako keby ten iphone tú nabíjačku pokazil.

  ĎAKUJEM ZA KAŽDÚ ROZUMNÚ ODPOVEĎ.

  #375355
  mork4
  Účastník (Participant)

  mozno len zla baterka, kup novu, vymen a vyskusaj.

  #375371
  Drowner
  Účastník (Participant)

  Ďakujem ale asi nie. Lebo ked skusam novu nabíjačku tak to ide. Ale ako som povedal len dočasne. Potom by som musel zase novú kupiť.

  #375377
  Rychlik
  Účastník (Participant)

  USB port z pocitaca? ako to z neho nabija? nie je v konkretnej zasuvke prepatie a preto by kazdu chvilku odchadzala nabijacka?

  #375380
  lopez453
  Účastník (Participant)

  co tak este vyskusat zvlast tu nabijacku na inom telefone.
  zvlast vyskusat kabel na inom telefone.

  videl som opalene kontakty na telefonnom konektore. nasledne vznikalo na kontaktoch nabijanim teplo a opalilo to aj kabel. take zcernete…

  #375851
  Drowner
  Účastník (Participant)

  Teraz sa už tá nabíjačka aj prehrieva. Vyskúšam posledný raz kúpiť novú a ked sa mi pokazí tak pojdem im to reklamovať(ten iphone).
  Lopez na inom telefone nejde, ale ja som si dával mega pozor na tú nabíjačku tak podla mňa bola chyba v iphone( hádam ma neoklamali a opravili to).
  Rychlik: Tá nabíjačka je pokazená ( podla mna ju poazil iphone konektor), takže nejde nabíjať.

  Ďakujem za odpovede :)

  #385379
  Genwatcher
  Účastník (Participant)

  Ja som mal to isté z iPadom 4.gen. Najprv som ho dal vymeniť, nakoľko bol ešte v záruke ale potom zasa ten istý problém. Kúpil sol nový kábel len a fungovalo nabíjanie korektne. Až do teraz. Zasa to začalo na novo. Ipad po celej noci nabíjania na 60%. Takže skúsim íst vyreklamovať kábel nech mi ho zamenia za nový. Nemám ako vyskúšať na inom kábli lebo mám ešte iPhon4S-ko. Ale keď máš možnosť tak odskúšaj na inom kábli. Problém je zjavne v tých ich nových “lajtnigšit” konektoroch. Ten prvý sa mi normálne rozlepil keď som ho vyťahoval z iPadu a až vtedy som zistil že ešte aj v tom plaste sa nachádzajú maličké kondenzátory či čo to je.
  Takže odporúčam vymeniť len kábel miesto celej nabíjačky najprv.

  #385430
  JFK.
  Účastník (Participant)

  Genwatcher, ako ťa napadlo, že sa pripojíš do konverzácie, kde bol posledný príspevok v januári !? :D
  sa musíš riadne nudiť –> skoro ako ja :D

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.