Iphone 4 zamrzol

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83010
    doddo4
    Účastník (Participant)

    Stalo sa vám niekedy, že vám z ničoho nič zamrzol iphone4? Ráno som ho normálne zapol, cez deň fungoval a zrazu ked som ho chcel použiť sa tváril ako vypnutý, ale nedal sa ani zapnúť, až reset pomohol (držanie sleep/wake buttonu a home buttonu) Iphone je jailbreaknutý, mohol by byť v tom problém?

    #296311
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Jasne ze mohl. JB byl, je a bude neautorizovany zasah do systemu.

    #296336
    JFK.
    Účastník (Participant)

    presne tak :)

    #296346
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Mne sa to raz stalo na iPod Touch 4G ked som spravil tethered jailbreak na 4.3.5 a po tethered boot mi bootol normalne (bez JB), tak som ho vypol, dal do DFU a ked som ho pripojil k PC, tak mi ho nerozpoznalo a nesiel ani hard reset ani nic. Nakoniec som ho reklamoval a vymenili mi ho za novy kus.

    #296387
    iTuxx
    Moderátor

    aj mne tak zamrzne cca 1x za 2 mesiace. JB nemam.

    #296414
    doddo4
    Účastník (Participant)

    a aký máš iOS? verziu myslím

    #374663
    hypy94
    Účastník (Participant)

    chcem sa spýtať.. dnes mi z ničoho nič prestal fungovať iphone …. mam iphone 4 32gb …išiel mi a keď som ho zablokoval a dal som ho do vrecka, po vytiahnutí mám čierny display a nejde ho zapnúť … skúšal som ho dávať aj na nabíjačku a nič… najhoršia vec je na tom to, že nemôžem spraviť ani tvrdý reset keďže mi nefunguje homebutton … prosím pomoc

    #374669
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Kdyz ti nejde home button, tak asi jedine servis?

    #374670
    hypy94
    Účastník (Participant)

    hoci to nieje niečo čo som chcel počuť , ale aj tak dík :)

    #374680
    odklizec
    Účastník (Participant)

    No a cos cekal? Uz pred zamrznutim jsi mel polofunkcni kram ;) Vubec neni jiste, ze ti reset pomuze. Ale bez funkcniho home tlacitka to nezjistis.

    #374693
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ak to suri, môzes odpojit a pripojit baterku. Odsrobujes dva srobiky na spodku iPhonu, vysunies zadny kryt smerom nahor (k power buttonu), odsrobujes srobik, co drzi flex od baterky na doske a odpojis a pripojis (daj si pozor na tu vecicku, co je tiez prisrobovana tym istym srobikom ako ten flex).
    http://www.ifixit.com/Guide/iPhone+4+Battery+Replacement/3141 (krok 6 nerob).

    #374719
    iTuxx
    Moderátor

    Pre viac zabavy, nezabudni odtrhnut konektor z dosky.

    #374720
    max7323
    Účastník (Participant)

    skus DFU …iphone 4 to lubia robit poslednu dobu

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.