iPhone 4 vs. Lumia 800, iOS vs. Windows Phone

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPhone 4 vs. Lumia 800, iOS vs. Windows Phone

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85269
    monicqa
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    ak máte radi Apple, ale ste otvorení aj voči iným systémom a telefónom, ako je iPhone a iOS, príp. ste aspoň zvedaví – v najbližšom (pomerne dlhom) období budem testovať telefón Nokia Lumia 800. Na Slovensku sa ešte nepredáva (až od pondelka), ale spolu s ďalšími blogermi som ju dostala na testovanie.

    Budem ju porovnávať hlavne z hľadiska použiteľnosti vs. iPhone a iOS a tiež, ako funguje a synchronizuje sa s Macom. Ak vás táto téma zaujíma, zatiaľ nultý článok je tu:

    Nokia Lumia 800 – recenzia nula

    postupne budú pribúdať ďalšie.

    #308120
    polino
    Účastník (Participant)

    super! už sa na to teším :)

    #308127
    dtokos
    Účastník (Participant)

    iphone stale vedie

    #308148
    DoubleJ
    Účastník (Participant)

    Som zvedavy na skusenosti, uz ta aj followujem… U mna dostala Lumia 800 prednost pred iPhone 4S a hoci som bol prve tyzdne nadseny, teraz by som ju za 4S bez mihnutia oka vymenil. Zabugovany SW, na aktualizacie som cakal jak na spasenie, tethering furt nikde, OS sice v niektorych ohladoch lepsi, no celkovo, iPhone hodnotim po cca 2 mesiacoch s Lumiou ako lepsi telefon. Nabuduce uz nebudem so ziadnou Lumiou vymyslat a iPhone nepustim z ruky.

    #308156
    monicqa
    Účastník (Participant)

    jj, vidim :)
    ja mam tiez tusenie, ze to dopadne podobne. ale sancu jej dam, zatial je to taka pekna nova hracka

    #308167
    masmi
    Účastník (Participant)

    No, ja som skapal uz pri prvom kroku. Nevedel som do nej nijak raz dostat kontakty z adress booku. Ale kebyze mam doma windows kompy, tak Lumia je ok volba. Marketplace sice nic moc, ale windows mobile ma celkom prekvapil. Ale po mesiaci fungovania s dvoma telefonmi lezi na polici nevyuzita. Hadajte pri ktorom som zostal. Som zvedavy na tvoje skusenosti…

    #308566
    monicqa
    Účastník (Participant)

    1. časť recenzie je na svete:
    Nokia Lumia 800 – systém, dizajn a ovládanie (1.) bit.ly/HlwOv2

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.