iPhone 4 vs. iPad2

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPhone 4 vs. iPad2

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76487
    Anonymný
    Neaktívny

    Cavte, zajtra idem do USA a neviem sa rozhodnúť či kúpiť iphone4 alebo ipad2…aký je váš názor?

    #257754
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    podľa toho čo potrebuješ robiť

    #257758
    m@R3k
    Účastník (Participant)

    No to by si sa mal hadam sam rozhodnut co chces. Ale pozor, iPhone bez zavazku u operatora nekupis jedine z druhej ruky, tam si treba este davat pozor nech nekupis CDMA verziu lebo ta je u nas nepouzitelna. A ak aj kupis GSM verziu tak pocitaj s tym, ze bude blokovana a ak tam bude novsi iOS mozes mat problemy s unlockom. Pri kupe iPadu zas je riziko, ze bude vsade vypredany. Osobne by som kupil radsej iPad, je to predsa len novinka a pokial ho kupis priamo v Apple store nic neriskujes.

    #257764
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    iPad 2 je urcite praktickejsi, od kedy ho mam tak ajfon 4 isiel nabok, ale som rad ze mam oboje, pretoze z iP4 mam v terene personal hotspot cize som nemusel priplacat za 3G verziu iPadu..

    #257769
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    Ja si plánujem tiež v lete kúpiť iPad 2… noťas ešte nepotrebujem a iPad mi na to čo potrebujem poslúži veľmi dobre. K nemu určite pribudne aj iPhone 5 na ten som obzvlášť zvedavý:) (4-ku mi bohužiaľ ukradli :( ).

    #257777
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Nepríjemné  ..ked si spomenul ten noťas, opäť, od kedy mam iPada dvojku tak noťák bol zapnutý snáď 10 minut 

    #257782
    Dančo
    Účastník (Participant)

    Je to na tebe. Ale podľa mňa iPhone 4 je vymakaná vecička. iPad máš skôr na zábavu, hry, filmy.. atď. :) To isté môžeš mať na iPhone ale na menšom display. :) Ja by som zobral iPhone :)

    #257792
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    Povedzme si to takto, ak chceš byť spokojný potrebuješ aj aj ;)

    EDIT: Viem, že to sem nepatrí ale ak nechcete dopadnúť ako ja s ukradnutým iPhonom tak si aktivujte tuto službu http://www.apple.com/iphone/find-my-iphone-setup/
    -funguje iba pre iPhone 4 ipad a itouch 4gn
    Moja hlúposť, že som si to neaktivoval :(… život je sviňa a obzvlášť ľudia sú hoveda

    #257802
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Sauron:ked ho najde co i len trosku inteligentny clovek urobi restore a nedajde ho nik…bohu zial..ani iphone4,ani5,ani,ani…pred tyzdnom som si nahodil na iphone3(lebo ho pouzivam uz iba v aute ako player) 3.1.3ku a po telefone ani chyru,ani slychu..

    #258079
    Anonymný
    Neaktívny

    tak nakoniec som nebola… je to pravda že ked chcem synchronizovať ipad s pc potrebujem mac os x nestači napr. xp alebo windows 7 …našla som toto http://www.swp.sk/Appl/WebObjects/SWPPub.woa/1/wa/showProduct?id=7895&wosid=C4EeArikCyfUPyVsBsLalM&back=showRecentCategory

    #258083
    nopl
    Účastník (Participant)

    tak to je smola…to je otazka…videl som

    #258090
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    to dzindza: potrebujes iTunes to je vsetko, a kabel este na pripojenie. i’tunes je aj ako verzia pre Win.

    #258098
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    to Zitta:

    To máš pravdu kto vie čo s ním urobil a dúfam v jeho smolu, že ho začal používať. Možno sa poštastí zisťit kto tam má SIM podľa IMEI-ka. Srať nato už nedočkavo čakám na iPhone 5ku len ma dosť zarazilo že bude až v jeseni(pravdepodobne) smola v amerike bude iba do septembra :(

    #258192
    pytykn
    Účastník (Participant)

    Náhodou neviete či smart cover pasuje aj na iPad 1 ??

    #258193
    mike
    Účastník (Participant)

    videl som taky tuning na iPad 1 ako sa tam da napasovat ten smart cover…
    skusim pohladat a hodim link…

    edit: http://www.9to5mac.com/57092/simple-hack-retrofits-ipad-1-for-smart-cover/

    #258194
    nopl
    Účastník (Participant)

    Urcite by som si olepil iPad 1 magnetmi aby som si ho tam len polozil, pretoze to je jedine vyuzitie na iPade 1.

    #258197
    mike
    Účastník (Participant)

    mne osobne vyhovuje apple case na iPade 1. Sice smart cover som v rukach nedrzal, no vadilo by mi, ze zadna strana je tak nachylna na poskribanie a tiez nechrani iPad pri padoch…

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.