- Toto téma obsahuje 0 odpovedí, 1 hlas, a bola naposledny upravená pred 15 rokmi od .
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › iPhone 4 replay problem
Zdravím,
na mojom iPhone 4 sa už cca mesiac prejavuje pár bugov.
Prvým je to, že pri nastavenom opakovaní jednej skladby, prehrávač po skončení prvej pustenej pesničky prejde na ďalšiu a opakuje až tú. Je to dosť nevyspytateľné, niekedy to funguje, niekedy nie. Na apple fórach sa to už rozoberalo, bohužial bez výsledku. Problém začal pri iOS 4.2 a pretrváva doteraz.
Ďalšia nepríjemnosť je tiež vec hudby. Po synchronizovaní novej hudby mi nikdy nezobrazí obal albumu na lock-screene pokiaľ hrá pesnička pridaná pri poslednej synchronizácii. Pomôže len reštart telefónu alebo synchronizovanie ďalších nových vecí.
Stretol sa niekto s týmito bugmi?
