iPhone 4 – Problém s výdržou batérie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4 – Problém s výdržou batérie

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 44 )
  • Autor
    Príspevky
  • #335950
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    A ako sa taký DFU Restore robí vorped ďakujem za návod :)
    Po dfu restore stačí dať obnovu z iCloud či treba úplne od začiatku ?

    #335952
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    dáš iPhone do DFU módu (vygoogli si ako ak nevieš) a potom v iTunes dáš restore. Po restore dáš Nastaviť ako nový iPhone (Set up as a new iPhone), bez iCloud/iTunes zálohy

    #335953
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    Áno ďakujem :)

    #336120
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    Nefunguje to všetko je po starom :/

    #336121
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    dával si bez zálohy?

    #336122
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    áno pre istotu som nič neinštaloval. Včera večer sa mi to dokončilo a na noc som telefón ešte vypol a ráno to isté 30% dole z batérie a večer bolo na 100%.

    #336124
    Cibike
    Účastník (Participant)

    skús v location services ísť úplne dole, je tam system services, tapni na to a vypni ich všetky, sú to blbosti, ktoré 99% užívateľom vôbec netreba

    #336125
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    ďakujem za radu ale takéto opatrenia som už dávno urobil :)

    #336133
    samsara
    Účastník (Participant)

    S mojou baterkou sa to trochu zlepšilo, ked som vypla wifi, 3g a vlastne pomaly vsetko :-/

    Nechala som ho nabit na 100%, potom vybit na 0% a vysledok je:

    Pouzivanie: 5h 46 min
    Pohotovostny rezim: 1den, 17h

    #336214
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    Nechápem tomu ani obnova nepomohla všetky funkcie sú vypnuté a batéria sa samá vybíja po % postupne cez noc 20-30% aj napriek tomu že telefón je vypnutý, pričom menil som pred 4 dňami batériu úplne novú a originálnu a nič nepomohlo … teraz už fakt nechápem

    #336217
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Hw problem? Jinak vzhledem k tomu, ze baterku nemas original (ne nemas, jakkoliv si myslis ze mas), muze to byt klidne i tou baterkou.

    #336221
    Cibike
    Účastník (Participant)

    tak mne na 5tke za noc cca 8-9%, to mam zapnute wi-fi, 3G, push notifikacie z FB, insta, mail – kazdu hodinu cekuje maily a tak, no mam vypnute vsetky location services okrem map a siri a este find my iphone

    #336264
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    100% je originálna ta bateria lebo sa presne tak správa ako predošlá tedá obidve su takmer nové no takto sa správajú …

    #336271
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Pokud jsi nevybral baterku z jineho iPhone, tak nemas original, ale nejakou cinskou nahradu, ktera se jen tvari jako original. To stejne chovani muze byt jen sho da nahod a nebo to zkratka indikuju nejaky jiny hw problem.

    #336283
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    Tak ako je potom možne že povodna bateria fungovala pol roka normálne a potom po jednom restore sa začala takto vybíjať ? Tak som kupil novu lebo som myslel že už dochadza veď predsa mobil sa použiva kazdy den a nakoniec som zistil že nič z toho :(

    #336286
    Raduz
    Účastník (Participant)

    Ja som mal tento isty problem s extremne rychlim vybijanim baterky na iPhone 4S…nepomohlo vobec nic ani restor iPhone… Dokonca som nenainstaloval ziadne aplikacie a baterka isla stale dole…jailbreak som nemal. Pomohla reklamacia a vymena za novy kus…

    #336328
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    Lenže záruka už skončila takže asi nič z toho …

    #336334
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Ciste nahodou, nevykoupal jsi ho nebo neupadl ti?

    #336366
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    Nie všetko je v poriadku okrem tej batérie :)

    #336389
    Raduz
    Účastník (Participant)

    Bude ti tam bezat nejaka chora aplikacia. Ja som mal pouzivanie a pohotovostny cas rovnaku hodnotu…podla vsetkeho to bola cinska aplikacia Battery doctor…na tieto free aplikacie si uz davam fakt pozor…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 44 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.