iPhone 4 problém s mikrofónom..Keď volám počujú šušťanie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4 problém s mikrofónom..Keď volám počujú šušťanie

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79132
    lubimjupik
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň, mám problém..
    Kúpila som si iPhone 4 16gb odblokovala som ho na o2 s Gevey sim..
    Keď s niekym volám niekedy ma je počuť, niekedy nie, niekedy iba šušťanie.
    Čo s tým môže byť? O signál nejde, ten je vždy plný.
    Je možné že je to mikrofónom? Niekedy ma je počuť..

    #274644
    Man
    Účastník (Participant)

    Ja mam problem zasa ze ked volam tak ma je slabo pocut sa uz viaceri stazovali ked som snimi volal …

    #288351
    Hrnec
    Účastník (Participant)

    Porovnajte kvalitu hovoru ked volate normalne a ked na hlasitom odposluchu ako Vas je pocut… Potom skuste spravit nahravku v aplikacii diktafon a skontrolujte kvalitu zvuku nahravky…. Spravte video. Je pocut znacny šum v zazname videa?

    #288359
    dunaj6
    Účastník (Participant)

    asi pomoze vymena mikrofonu :)

    #288378
    n3lson
    Účastník (Participant)

    nepomoze…riesil som to vela krat, bohuzial je to vadna elektronika, urcita seria iphonov prevazne zo zahranicia ma problem v hornej casti elektroniky, kde sa nachadza proximit senzor a mikrofon na redukciu sumu, bohuzial je to vada, ktora je neopravitelna, niekedy to odide uplne, niekedy len susti. pomoze jedine reklamacia s vymenou za novy kus…

    video a diktafon nahrava uplne normalne…bez ziadnych chyb..

    #396761
    sawa
    Účastník (Participant)

    Sorry, aj keď debata bola vedená už pred rokmi, dá sa to už nejako riešiť? Keď volám, na druhej strane ma síce počujú, ale s rôznymi pazvukmi, ktoré sa neustále stupňujú. Na nete som našiel takéto niečo:
    http://blog.lovefone.co.uk/iphone-4-audio-problem-fixing-an-audio-compiler-chip-fault/
    Stretli ste sa s niečím takým?

    #396780
    iTuxx
    Moderátor

    ano, je to bezna vec u iPhone 4. Prejavuje sa roznymi problemami pri telefonovani od uplneho ticha, po sustanie, divnych zvukov atd. Vsetkemu je navine audio driver.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.