Iphone 4 pomoc

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83874
    Mario7
    Účastník (Participant)

    Zdravím, mam Iphone 4, robil som JailBreak a odtedy mi nejde Iphone. Tak sme ho dali na záruku a tam nam povedali ” zoxidovaný, výmena swap modulu”. Tak sa chcem opýtať čo môže byť s Iphonom, iba ked ho dám do nabíjačky začne normálne nabíjať len po chvíli sa chce spustiť ale sekne to po jablko s načitavaním a koniec. Ani iTunes ho nerozpozná. Musím ho nehať vybiť. Môže byť vymazaní software? A ešte kto má skúsenosti s ppi etc či nevymienajú mobily za druhé, lebo sme tam poslali uplne ako nový a oni poslali naspet obuchaný. Ďakujem.

    #301260
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Nerobil si tethered jailbreak ? Ak ano, tak sa ti nezapne, musis ho zapnut cez redsn0w. Restornut ho môzes cez DFU mod, do DFU ho das takto : najprv drz home+power, kym nezhasne, potom drz power na 3sek. pridaj home a spolu ich drz 10 sek. a potom drz len home na 15 sek. potom ti ho iTunes rozpozna a môzes ho restornut.

    #301289
    Mario7
    Účastník (Participant)

    Vdaka, konecne uz funguje.

    #301291
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Zacinam mat pocit, ze PPI etc riesi kazdu druhu reklamaciu vyjadrenim “Oxidacia, nutna vymena SWAP modulu”. Ked som to vyjadrenie videl na servisnom protokole, tak som nevedl ci mam plakat alebo sa smiat. Co je to “vymena swap modulu” ked swap = vymena?

    V mojom pripade bola cena swap modulu vycislena na skoro 300 Euro, pricom bola vadna baterka v hodnote 8 Eur. U teba ten swap modul znamenal restartovnie telefonu.

    #377561
    marosss
    Účastník (Participant)

    Ahojte , moze mi niekto helfnut ?? Iphone 4S pri obnovovani do tovareskych nastaveni nastala chyba , zaseklo sa obnovovanie a teraz nejde obnovit Iphone . pri napojeni na Itunes napise : najdeny iphone v rezime zotavenia , bude nutne Iphone obnovit . Dam ho obnovovat a uz pri konci vyhodi ze sa vyskytla neznama chyba a neda sa obnovit . PROSIM POMOC

    #377563
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Aka chyba (cislo) ?

    #377569
    marosss
    Účastník (Participant)

    (1)

    #377580
    odklizec
    Účastník (Participant)

    To bude HW error. Zkus jiny kabel a taky pohledat na netu.

    #377583
    marosss
    Účastník (Participant)

    kabel som este neskusal to ma nenapadlo diki . pozeram na nete ale nic o tom nikto nevie .

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.