iPhone 4 pokazeny home a power button

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4 pokazeny home a power button

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96224
    Jani_Star
    Účastník (Participant)

    Zdravim, potreboval by som poradit. Mam nieco vyse 2 rokov stary iphone 4, ktoremu blbne home a power button. Mam ho predat ako je, alebo ho najprv dat opravit? Oprava by asi nebola prave zanedbatelna ciastka. Mam nejake ine moznosti? Da sa vymenit za nieco ine v apple obchode? Dakujem vopred za hocijaku radu.

    #365438
    e-comm
    Účastník (Participant)

    1) ako vymenit za nieco ine v apple obchode?? Nerozumiem
    2) upozorni na to pri predaji a predaj ho
    3) vymena noveho je asi do 60 e

    #365444
    Jani_Star
    Účastník (Participant)

    Ked som sa informoval v jednom servise tak mi povedali ze 60 za power button + 25 za home…tak nejak. To sa mi zdalo dost…radsej by som ho potom asi predal niekomu kto si to opravi sam. Cital som niekde, ze v zahranicnych apple storoch zoberu stary iphone ako protihodnotu, ale mozno som to zle pochopil alebo doplietol:) Dakujem za rady inac.

    #365446
    e-comm
    Účastník (Participant)

    S tou protihodnotou som to pocul aj ja, ale tyka sa to tusim len usa. Ten home buton a power si vies v podstate vymenit aj sam, len je to zdlhavejsie kvoli tomu ze by si si to objednaval dajme tomu cez ebay. Ja by som ho asi skusil predat s tym ze kupujuceho upozornis. Priprav sa na to, ze moze dost klesnut cena.

    #365447
    Jani_Star
    Účastník (Participant)

    To mi je jasne…diky…skusim ho predat za nieco vyse 100…

    #365448
    e-comm
    Účastník (Participant)

    Keby si ho rozpredal po dieloch mozno utrzis viac ..

    #365449
    iTuxx
    Moderátor

    ak je ten iPhone 4 neblokovany, tak by som za tych 100€ mal zaujem :-)

    #365454
    Jani_Star
    Účastník (Participant)

    Je neblokovany…skusim najprv stastie nieco vyse 100 a ak sa nepostasti, tak sa ovzem:) Ale diky

    #365470
    sairik
    Účastník (Participant)

    jani napis mi na opravma@gmail.com mam zaujem

    #365474
    christopher
    Účastník (Participant)

    Ak by si sa predsalen rozhodol dat ho opravit, tak ma kontaktuj (mail najdes kliknutim na moj profil). Oprava nie je draha.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.