iPhone 4 – odblokovanie Tmobile na Orange

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4 – odblokovanie Tmobile na Orange

  • This topic has 6 odpovedí, 5 hlasov, and was last updated pred 13 years by mja.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77210
    ivanak
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    kupila som si novy iPhone 4 (verzia 4.3.2)..chcela by som ho ale odblokovat, pretoze bol zakupeny v T-mobile a ten si telefony blokuje. Jailbreak mam urobeny, ale aj tak mi to Orange kartu neberie. Vie mi prosim niekto poradit ako odblokovat tento telefon aby som mohla pouzivat Orange?

    Vopred dakujem!

    #261795
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    jailbreak je len prvy krok. potom este potrebujes unlock. A ten na iPhone 4 (iOS 4.3) zatial neni, takze gratulujem.. mas predrazeny iPod ;)

    #261796
    R
    Účastník (Participant)

    Odblokovanie je možné, ale je to pomerne komplikované. Je možné napr. použiť Gevey SIM – je tu niekde o tom téma. Inak jednoduchým spôsobom sa to nedá – Ultrasn0w zatiaľ nepodporuje najnovšie basebandy.

    #261815
    ivanak
    Účastník (Participant)

    no nic, budem teda zatial musiet pouzivat Tmobile kartu…a neviete kedy sa da predpokladat ze by to mohlo ist?:-) dakujem

    #261834
    R
    Účastník (Participant)

    Pôvodné očakávanie boli pred koncom decembra minulého roka, odvtedy žiadne prevratné pozitívne informácie neprenikly na povrch.

    #261837
    Guess
    Účastník (Participant)
    #261838
    mja
    Účastník (Participant)

    @Guess
    to je unlock len pre stary baseband na novom iOS (zachovany pri update). Ked mas novy iPhone, mas tam aj novy baseband – ultrasnow zatial nepomoze..

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.