iPhone 4 LifeProof case – skusenosti

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4 LifeProof case – skusenosti

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80441
    Leryth
    Účastník (Participant)

    Ahojte

    Máte niekto skúsenosti s LifeProof? http://www.lifeproof.com/ , http://www.youtube.com/watch?v=uki_WpDLC_M
    objednal som ho včera no zatiaľ ešte nebol poslaný tak d´fuam že zasielajú aj na slovensko aby som zbytočne neprišiel o eura :-)

    #281493
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    pozri toto to je ten správny obal na iPhone 4

    BookBook for iPhone

    #281494
    Leryth
    Účastník (Participant)

    Ak si si nevšimol ja som si obal už objednal :) len mám trošku obavu či mi bude doručený …
    a správny je premňa ten ktorý som si vybral nakoľko je vodeodolný/nárazuodolný…

    #287174
    nwagner
    Účastník (Participant)

    no od dnes mam lifeproof puzdro … a uz som s nim telefonoval pod vodou. neuveritelne – i ked rozmer telefonu sa trochu zvacsil ale vzhladom k vlastnostiam ktore to pudro ma tak je to skvele … ak vodotesne pizdro tak odporucam lifeproof (nie nie som jeho predajca ;o))))

    #291548
    sleeperko
    Účastník (Participant)

    ma este niekto skusenosti s uvedenym puzdrom? zaujima ma najme vodotesnost a moznost fotenia pod vodou.

    #291577
    nwagner
    Účastník (Participant)

    sleeperko: vela ludi nebude mat skusenosti s tymto puzdrom – na to je prilis drahe ….
    mozem doplnit moje skusenosti – iphone 4 mam stale v Lifeproof puzdre
    tak tu su
    plusy:
    – je 100% vodotesne
    – bez problemov nataca video a foti POD VODOU (dokonca zaostruje)
    – puzdro je lahke
    – aj po menej setrnom zaobchadzani nie su na puzdre ziadne vazne znaky opotrebenia

    minusy:
    – zvuk z reproduktora (spodneho) je o dost tichsi a menej kvalitny (ale hra aj pod vodou ;o))
    – zvuk sluchadla obcas rezonuje (staci viac pritlacit ucho)
    – cas zakryvajuca displej nie je pevne a ani 100% naspanovana (je to akysi druh folie) – takze pisanie je o daco menej citlive a presnost dotyku je tiez malinko nizsia(ale nic hrozne)
    – je potrebne pouzivat dizajnom rovnake kable a autonabijacky ako original – musia mat tenky plast okolo konektora , lebo sa inak nedaju zapojit (koli krytke konektora)
    ides mi pivo za info ;o)))))))

    #291729
    sleeperko
    Účastník (Participant)

    fuha, dik moc za vycepravajuce info! :)

    chcem to hlavne vyuzivat, aby som mohol robit s iphonom fotky aj na kupalisku alebo na lyzovacke a tak, pripadne vie niekto odporucit nejake ine puzdro na taketo ucely?…

    Lifeproof puzdro ma oslovilo hlavne pre jeho “hrubku”, ale vies mi este povedat, ci nie su nejake problemy stym, ze by nedrzalo a netesnilo stabilne? najme ak by sa tam mobil vlozil vzdy len pred nejakou akciou (napr. dovolenka)…

    je to tesnenie pri dock-konektore pevne a vyzaduje “urcitu vôlu” na otvorenie? pretoze sa mi zda ze to je len take “klik” zaklapnutie, a bojim sa aby sa nejak samovolne neotvorilo…

    vdaka, jasne vezmem ti pivo :)))

    #291899
    nwagner
    Účastník (Participant)

    sleeperko:
    no su aj ine puzdra – kamos ma nejake z Kanady ale je vodotesne len proti postriekaniu vodou – neda sa ponorit. Skusal som aj lacnejsie puzdro (uf znacku si nespomeniem) za cca 20€ ale vlozenie iphonu donho bolo komplikovane, puzdro nebolo spevnene proti narazom a cez objektiv fotoaparatu bola priesvitna guma – tak si asi vies predstavit ako vyzerali zabery ;o). Potom je tu puzdro Rainballet – dokonca aj na slovensku sa da zohnat cez inzero za 50€- ale vyzera to byt celkom slusne velke kladivo … nenasiel som nic odolnejsie , mensie a lahsie ako Lifeproof ….
    Co sa tyka pouzivania lifeproof iba obcas – tak fakt netusim ci sa pri castom vkladani a vyberani nestrati 100% vodotesnost … Predsalen je tam tesniaca guma a puzdro sa nedotahuje srubami (ako pri mnohych outdoor puzdrach) ale sa iba pritlaca …. krytka spodneho konektora sa sice iba zaklapa ale zatial nemam pocit ze by sa mala vychodit a netesnit – ale ako vsetko v zivote – nic nie je 100%tne navzdy ;o) . vychadzam z filozofie ze ak aj v tomto – hovadsky drahom – puzdre iphone zatecie , tak kaslem na klasicke modely mobilov a pojdem rovno do outdoor modelu (napr.Sony Xperia Active)…
    ak by si mal cestu do kosic v pohode mozme stretnut a uvidis ako to puzdro vyzera nazivo…

    #293741
    Leryth
    Účastník (Participant)

    jedno LifeProof puzdro by som mal na predaj hodte email a poslem info :) ak mate ovsem este zaujem :)

    #293761
    sleeperko
    Účastník (Participant)

    mail mam v profile tak skuste napisat…

    #293781
    spiritik
    Účastník (Participant)

    Mal by som zaujem radovan.leitman@gmail.com

    #295335
    SpajkH
    Účastník (Participant)

    spajkh@gmail.com je este to puzdro???

    #301671
    nwagner
    Účastník (Participant)

    Ahojte , mam na predaj svoje lifeproof , je to original . Cca 3 mesiace pouzivane v slusnom stave 100% funkcne . Viac info ine@7007.eu . Dovod predaja – predal som svoj iphone.Sorry ak som porusil nejake pravidla ;o)

    #357018
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Ma niekto skusenost s tymto obchodom? http://www.cyklon.sk/eshop/obaly-na-iphone/iphone-5/vodotesny-obal-lifeproof-na-iphone-5.html Chcem kupit puzdo lifeproof a oni ho maju za 40€

    #357019
    maros.v
    Účastník (Participant)

    Dorazne Ta odhovaram od kupy Lifeproof pre iP5. Mal som verziu pre iP4 – maximalna spokojnost, nemal som lepsie puzdro vratane dalsieho prislusenstva (armband, drziak na bike, …). Verzia pre iP5 je zly sen, uplny prepadak, musel som ho vratit. Ked si najdes trochu casu a pozries par recenzii na nete zistis, ze ma dramaticke problemy so zvukom, zlou citlivostou displaya, znefunkcni sa Ti proximity senzor tym padom po prilozeni k uchu casto zrusis hovor, zla je aj citlivost mikrofonu, … Za vsetko napriklad:

    http://www.theiphoneaddict.com/reviews/lifeproof-for-the-iphone-5-has-been-an-epic-fail-review/

    Ak ho naozaj chces, pockal by som na dalsiu reviziu, myslim, ze sa budu cim skor snazit napravit si reputaciu a fixnu to. Cena v obchode ktory si postol je pomerne zvlastna kedze samotny vyrobca ho predava za 81 eur, nechcem ohovarat, mozno sa mylim, ale zrejme si je dobre vedomy problemov alebo by mohlo ist o fake.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.