iPhone 4 iOS 5 : Problem s displejom

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4 iOS 5 : Problem s displejom

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82985
    sirec08
    Účastník (Participant)

    Zdravim stala sa mi taka zvlastna vec s Displejom. Vecer som zabudol iPhone ma stole a Bohuzial som na nom nechal nacitavat video z YT ktore sa podla vsetkeho nespustilo same takze telefon nacitaval a svietil celu noc Ked som ho rano chytil tak bol uplne vrely. Vypol som ho nech vychladne. Zapol som ho a vsimol som ze na displeji ostali ikony z prehravaca videi tj. Ta kniha. a obdlznik so sipkou. Normalne to nieje vidiet ale na modrom pozadi ako uvodny obrazok facebook app. je to vidiet celkom jasne . Ani ciary nie su plne skor take prerusovane. Nakolko mam Tethered JB tak som uz skusal aj restart aj DFU. a stale to tam je. Any ideas ?

    #296169
    mahomo
    Účastník (Participant)

    bud to casom zmizne same (treba dufat), alebo reklamacia

    #296205
    raul
    Moderátor

    Na 90 percent to zmizne.. daj vediet.

    #296250
    sirec08
    Účastník (Participant)

    No tak update po 1 dni. Uz to vyrazne zoslablo ale ked viete kam sa mate pozerat tak to este stale najdete. Dalsie pokroky budem hlasit

    #296256
    modemw
    Účastník (Participant)

    skus si nechat prehravat celu noc video, na ktorom je ciernobiely alebo farebny sum, samozrejmen nechaj ho na plnu obrazovku, t.j. ziadne pasiky po stranach a mozno to pomoze. skus stiahnut ISO Pixel protector, je to DVD video urcene pre plazmove obrazovky, mozes ho zripovat a pouzit.

    #296265
    raul
    Moderátor

    sirec: co vravi modemw je dobra rada, len doplnim, ze take vide najdes aj na youtube, teda spustis v iphone napr: http://www.youtube.com/watch?v=JaDUzx_h47o alebo http://www.youtube.com/watch?v=Zl9BFxnPaKI
    gl

    #296283
    sirec08
    Účastník (Participant)

    Necham tomu este tak den a potom to urcite skusim …Velka vdaka pani.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.