iPhone 4 iOS 5.0.1 BB 04.11.08 ide odblokovať?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iPhone 4 iOS 5.0.1 BB 04.11.08 ide odblokovať?

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83738
    Anonymný
    Neaktívny

    kupil som iPhone s tohto blogu od pouzivatela JUROSVK a pisal ze sa zapina cez redsn0w ale skušal som to neišlo mi to .. a ked ho už obvolavam nech mi posle ten postup tak len to oddialuje nedviha telefon a odpoveda iba formou sms .. chcem iba vediet ci to nieje iba ten ios a baseband co nejde odblokovať .. tzv. iPod za viac peňazí.

    #300369
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ano mas drahy iPod. Jedina moznost je kupit SIM od operatora na ktoreho je iphone blokovany.
    Zisti si na koho je blokovany.

    #300371
    Anonymný
    Neaktívny

    neviem na aku sieť to je .. kupoval som to od toho kokota JUROSVK.

    #300374
    re88ne
    Účastník (Participant)

    a za kolko si ho kupil ak smiem vediet ?

    ja som mal cca pred mesiacom tiez moznost kupi s tymto BB za 200, ale nieco som pregugoloval a dal som tu temu, a tu mi poradili, ze to radsej nemam kupovat …. takze tak. Mozno, ze to pojde odblokovat za nejaky cas, no momentalne podla mojich vedemosti to nieje mozne :(

    #300375
    Anonymný
    Neaktívny

    kupil som to za 250eur .. stym ze ja som uz raz mal tak iPhone 4 16gb ale biely .. a bol ten isty problem len bral som to tak ze ide cez redsn0w a urcite neaky podvodnici na macblogu niesu:) .. a nakoniec som dopadol takto:)

    #300384
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ludia, kedy sa uz konecne naucite, ze zadarmo vam nikto nic neda ? Kupite iPhone, technicky ste nezdatni a myslite si, ze iPhone sa da odblokovat len tak – klik, klik a hotovo. Ak chcete kupovat blokovane telefony, tak kupujte Android, ten je na tom s bezpecnostou dost zle a nie je tam problem ani s permanentnym unlockom.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.