iPhone 4 – heslo

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98228
    Marcel Polák
    Účastník (Participant)

    Mám iPhone 4, nainštaloval som tam iOS 7.0.4 dlhší čas som ho nepoužíval a teraz si pozapnutí žiada heslo, skúšal som rôzne heslá čo používam, no neodblokoval sa. Existuje nejaký spôsob ako ho spustiť? (Chcel som ho obnoviť zo zálohy, no iTunes žiada, aby som deaktivoval aplikáciu Nájsť môj iPhone, to sa však nedá, nakoľko sa neviem do neho dostať). iTunes ho rozozná a i iPhoto naimportovalo do Macu nové fotografie. Vopred ďakujem za pomoc.

    #375164
    iTuxx
    Moderátor

    1. mozes skusit obnovu zabudnuteho hesla ku Apple ID na stranke apple a potom sa prihlasit v telefone.
    2. Ak mas doklady o kupe z iPhonu, mozes skusit kontaktovat apple support, uspesnost je otazna.
    3. Ak nemozes urobit ani jedno ani druhe (najdeny telefon, corka, whatever…) tak bud mozes telefon pouzit na vypodlozenie kyvajucej sa skrine, alebo si riadne zacalujes (v pripade 4ky je to v podstate jeho jednota, takze sa to neoplati).

    #375221
    raul
    Moderátor

    iTuxx: kde sa ta podla bodu 3 takto zacalovat?

    marcel: pyta to heslo 4 miestne, alebo heslo k nejakemu apple ID?

    #375230
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    raul: asi myslel novy motherboard

    #375242
    iTuxx
    Moderátor

    Nemyslel som novy motherboard. Ale jeho vymena je tiez dobra moznost. V pripade iPhonu 4 dokonca rychlejsia.

    #375258
    raul
    Moderátor

    iTuxx: takze?

    #375276
    iTuxx
    Moderátor

    Neviem ci je to legalne, tak to tu nebudem pisat.

    #377552
    Marcel Polák
    Účastník (Participant)

    Telefon som kupoval v T-come, kedže už davno používam 5, 4 som nechal deťom na hry, a tie sa hrajú sporadicky, tak preto je málo využívaný. Nejde o prihlasenie sa do konta v apple ani o pin na kartu ide o heslo, ktorým sa uzamýka samotný telefón. Predpokladám, že je tam zapnutá zložitejšia verzia hesla, lebo v 5 mám zapnuté to jednoduché a rovno to pýta 4-miestne číslo. Heslo som tam najpravdepododobnejšie zadal ja, lebo pri zadávaní sa musí zopakovať. V T-come som bol, nevedeli mi s tým na predajni pomôcť.

    #377555
    Marcel Polák
    Účastník (Participant)

    nastavenia>všeobecné>uzamýkanie heslom>…

    #377602
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Daj ho do DFU modu (http://www.letemsvetemapplem.eu/forum/viewtopic.php?f=10&t=1411), potom pripoj k iTunes a daj obnovit, vymaze to aj heslo.

    #377831
    Marcel Polák
    Účastník (Participant)

    Ďakujem!!! Urobil som to podľ tvojho odporúčania a telefón funguje.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.