iPhone 4 firmware update problem

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4 firmware update problem

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98282
    PeterK1
    Účastník (Participant)

    Caute. Mam iPhone 4 a robi problem pri restore iPhonu. Telefon fungoval normalne, pokial chlapik nedal urobit Restore. Telefon nie je blokovany, je kupovany na SVK v Orangei. Restore spadne pri Restoring iPhone Firmware -> chyba (2)… Cital som uz cosi, ale neviem najst nic uzitocne, pomocou coho by som sa pohol dalej a spojazdnil iPhone. Skuste prosim poradit. Dakujem.

    #375341
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    vyskusal by som iny USB port (pokial je USB3 tak do USB2), iny kabel(original neposkodeny najlepsie), iny PC, iny OS (pokial ide o Windows tak minimalne Vista a vyssie… XP s poslednym iTunes a ovladacmi maju dost problem) :) samozrejme DFU restore…

    #375348
    PeterK1
    Účastník (Participant)

    Dakujem za rady, ale uz som to skusal robit na MacBooku Air, dvoch MacBookoch Pro, iMacu G5 a windows nemam k dispozicii… Tak isto som skusal menit aj kable a kedze telefon nie je funkcny, je v Recovery mode.

    #375365
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    a jaky je na tych Macbookoch OS X ? iTunes aktualny vratane vsetkych OSX aktualizacii? skusali ste teda aj iny usb port na tych macbookoch ? ten iMac by som vynechal kedze nepodporuje najnovsi iTunes… neupravovali ste nahodou host file ktory by overoval cydia servery namiesto apple? iPhone aj ked je v recovery je ho mozne podla klasickeho postupu hodit do DFU… malo by to byt jedno ale za skusku nicn edate

    #375396
    Misiaccik
    Účastník (Participant)

    Baterka bola menená v tom telefone ?

    #378650
    Adyzon
    Účastník (Participant)

    Čaute mám podobný problém počas aktualizácii na IOS 7.0.6 sa mi telefon pri konci zasekol a kolko krát sa snažím ho obnovit tolko krát to sekne, po nabehnutí mobilu si musím vybrať jazyk a potom štát ked to urobím iphone mi vypíše že ho mám pripojiť na iTunes a ked to spravím tak mi iTunes vypíše že: Vyskytol sa problém s vašim zariadením iPhone. číslo chyby tam neni napísané a kedže som neurobil ani zalohu z predošlého IOS tak sa neviem pohnut dalej. Prosím o pomoc je to súrné. Mám Iphone 4 16GB.. Vopred ďakujem

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.