iPhone 4 5.0.1 ako nastartovat cez redsn0w??

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iPhone 4 5.0.1 ako nastartovat cez redsn0w??

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83724
    Anonymný
    Neaktívny

    zdravim kupil som si s macblogu iPhone 4 ios 5.0.1 stým ze sa zapina cez redsnow možte mi niekto poslať postup ako nato?

    #300278
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Na konci tohto clanku http://www.redmondpie.com/fix-ios-5.0.1-untethered-jailbreak-bugs-with-new-redsn0w-0.9.10b3-update-now/ mas link pre Mac OS X a Windows, stiahni si podla toho, co mas, otvor ho a zvol extras-just boot, potom daj iPhone do DFU modu ( najprv drz home+power, kym nezhasne, potom drz power na 3sek. pridaj home a spolu ich drz 10 sek. a potom drz len home na 15 sek. kym ho rozpozna PC) ak si pod Windowsom, pockaj, kym sa ti doinstaluju ovladace (ikonka vpravo dole), potom v redsn0w odklikaj next a pockaj, kym sa dorobi.

    Uz vysiel aj untethered jailbreak (nemusis zapinat cez redsn0w), po zapnuti iPhone iba otvor Cydiu a klikni Search a zadaj “Corona”, potom vpravo hore klikni install a potom confrim. Potom klikni reboot device a pockaj kym sa restartuje a uz sa ti bude zapinat sam.

    #300328
    Anonymný
    Neaktívny

    no takze takto som to robil aj zo simkou vovnutri aj bez simky ktoru som potom dal dnu a nešlo to tak ani tak, ani s tou “Corona” .. ale Dakujem naozja za pomoc:) .. skušam to už od 6tej do pol 12tej:D …nemate este neaky iny sposob?

    #300329
    Anonymný
    Neaktívny

    stale mi vypiše ziadny sieť :@@

    #300331
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Mas iPhone odblokovany cez Gevey SIM ?

    #300337
    Anonymný
    Neaktívny

    nie kupoval som to s Mcblogu stým že sa zapina cez redsn0w .. no a skušal som to všeliako a proste stale iba vyhľadáva sieť a potom stale “žiadna sieť”

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.