Iphone 4 (16) Gb – nejde zapnút

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 4 (16) Gb – nejde zapnút

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93063
    Mates604
    Účastník (Participant)

    dobrý deň, chcel som sa spýtať,
    mam nainstalovany software Ios 6.1.2
    v PC mam nainsťalovaný iTunes 11.02 (tá najnovšía verzia)
    čiže to zhrniem
    1. telefon som mal nabity, len sa mi trošku rychlejšie vybijal
    2. bol som vonku bolo ale 9 hodín večer a pozrel som sa na hodiny na mobile, a mobil som mal zničoho nič vypnutý.
    3. vtedy aj poprchalo a neviem či mi niaka “kvapka” nenatiekla tam kde sa strka nabijačka
    4. telefon NEJDE vravím že NEJDE, zapnút ani nič, keď nie je pripojený bud v nabijačke alebo v PC
    5. ak je napojený v PC tak najprv sa mi stale resetoval (iba ten znak apple)
    ale ked som zapojil do PC a som držal horne tlačitko + menu tlačitko 10 sekund + potom len 10 sekund menu tlačítko tak sa mi zobrazil obrazok v mobile, že USB kabel šipka hore a hore znak iTunes.
    6.V PC sa mi hodí tabulka = Aplikacia v iTunes objavila iphone v režime zotavovania. Tento Iphone je potrebné pred použitím s iTunes obnoviť.
    7. naozaj chcete na iphone “iphone” obnoviť pôvodné nastavania? všetky média a ostatné dáta budú vymazané a bude nainsťalovaná najnovšia verzia softwéru pre Iphone
    iTunes overí obnovu s Apple. Po dokončení tohto procesu budete mať možnosť obnoviť kontakty, kalendare, textové spravy, a dalšie nastavenia. , kliknem na “znova aktualizovať”
    8. v PC píše mi teraz “režim zotavení iphone, iTunes obnovuje softwér na tomto Iphone”
    9. telefon sa mi reštartuje zase sa mi ukáže ten obrazok s tym usb kablom a znakom iTunes
    a v PC mi napíše
    “Iphone “iPhone” sa nepodarilo obnoviť. Vyskytla sa chyba (21)”
    na nete som sa dočítal že chyba 21 je problem bud s kablom alebo USB portom
    práveže kábel mam takmer nový, a USB porty som skúšal všetky čo mam (a to mam novy komp) a skúšal som aj usb port USB 3.0
    .. a stale to isté
    ============
    neviete mi poradiť. .ako ďalej ?

    #349635
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    skus DFU mod a tak restornut iphone

    #349641
    Mates604
    Účastník (Participant)

    ved DFU mod som predsa dal nie ?
    napísal som to v piatom bode
    “5. ak je napojený v PC tak najprv sa mi stale resetoval (iba ten znak apple)
    ale ked som zapojil do PC a som držal horne tlačitko + menu tlačitko 10 sekund + potom len 10 sekund menu tlačítko tak sa mi zobrazil obrazok v mobile, že USB kabel šipka hore a hore znak iTunes.”
    =====
    a reset/obnovu mobilu .. som daval
    ale mi píše chyba (21), ved všetko som popísal v texte

    #349648
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    mylis si to DFU je ked na displeji nemas nic ziadne logo s kablom. V tomto mode skus restornut telefon… Ak si z Ba tak ti s tym helpnem

    #349651
    Mates604
    Účastník (Participant)

    bývam blízko ba
    skúsil som vypnúť firewall aj antivirus (v PC) a hodilo mi to chybu pri obnovovaní softwaru (-1) ..

    #349653
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    pozri ak ti to nepojde mozem ti skusit helpnut staci sa ozvat na madaraszko@gmail.com a mozeme sa na to pozriet…

    #349656
    Mates604
    Účastník (Participant)

    napisal som ti na e-mail

    #392085
    Martinko115
    Účastník (Participant)

    no tiež mám takýto problém nevie niekto čo stým ? 2 dni sa stým zaoberám už no zatiaš nič neúspešne :/

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.