Iphone 3gs – počúvanie v aute cez reproduktory

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 3gs – počúvanie v aute cez reproduktory

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
 • Autor
  Príspevky
 • #65318
  kuki563200
  Účastník (Participant)

  Niekde som sa dočítal, že existuje možnosť počúvať iphone v aute cez bluetooth.
  Ja mám Audi Q7, ale mi to nefunguje. Na you tube je aj nejaké video, kde to
  ide u toyoty. Vie s tým niekto poradiť?

  #179330
  Tomas 11111
  Účastník (Participant)

  Ahoj, ja mám BMW 530i a tiež mi to nejde. Čo sa týka volania a prezerania kontaktov(na displeji v aute), tak to ide super bez problémov. Ale čo sa týka hudby tak tá nejde. Tiež by ma zaujímalo ako sa to dá zrealizoavať. Problém asi bude v Bleutooth v Iphone, asi nepodporuje prenášanie hudby. Ale potom nechápem ako to, že volanie funguje….

  #179333
  Dominik Balogh
  Účastník (Participant)

  Priamo Audi zatiaľ prenos audia cez Bluetooth/A2DP pokiaľ viem nepodporuje, ale existujú riešenia od iných firiem zaoberajúcich sa ozvučením v automobiloch.

  Napríklad maďarská firma so svetovým úspechom Dension má produkt Gateway 500 so samostatným Bluetooth modulom BTA 1500. Malo by to spolu s iPhone 3GS fungovať.

  #179343
  kuki563200
  Účastník (Participant)

  Podľa mňa Iphone komunikuje výborne cez Bluetooth, lepšie ako Nokia. To sa nedá porovnať.
  Ja si myslím, že problém nie je v Iphone pri prenose hudby. Možno bude potrebné stiahnuť nejakú aplikáciu.Pozrite si video. http://www.youtube.com/watch?v=gzvrZaQ9aQ4

  #179345
  Tomas 11111
  Účastník (Participant)

  Tak potom je teda problém v našich bluetooth moduloch v aute. Proste nepodporuju prenos hudby. V tom videu je to jasne povedané. Modul v tej toyote proste to podporuje

  #179351
  Dominik Balogh
  Účastník (Participant)

  Presne tak, Bluetooth modul vo vozidle musí podporovať prenos hudby cez Bluetooth podľa A2DP štandardu. S aplikáciou pre iPhone alebo s kvalitou Bluetooth spojenia oproti Nokii to nemá naozaj nič spoločné.

  A2DP väčšina áut vyrobených skôr ako v roku 2008 (aj napriek tomu, že obsahuju Bluetooth modul pre telefonovanie) nepodporuje.

  #179379
  macblogger
  Účastník (Participant)

  nj

  #179384
  Hurfo
  Účastník (Participant)

  Aky ste vsetci uzasny. Ja mam v svojom staruckom mondeu radio Orava cez ktore mam Handsfree cez bluetooth a rovnako aj pocuvam hudbu cez bluetooth z iPhone. :-D

  #179388
  eFkoOo
  Účastník (Participant)

  ja mam externe bluetooth handsfree Parrot,tiez napojenu na repro sustavu a hudba ide v poho,akurat je to take plechove a tlmene…

  #179407
  Tomas 11111
  Účastník (Participant)

  to Hufro, eFkoOo a macblogger: Nešlo tu vôbec o tému kto čo má……Asi ste si to zle vysvetlili. Mne je jasné, že ak by som požil niečo externé ako Parrot, tak by to fungovalo. Moja otázka bola, prečo to nefunguje v aute v ktorom je už interne (od výroby) zabudovaný bluetooth modul. Ale už nato odpovedal Dominik.

  #179415
  raul
  Moderátor

  treba behnut do servisu, chalani mozno daco vymyslia..
  macblogger- zvrtnut temu na kto co ma mi prislo trosku trapne :)

  #179419
  piggee
  Účastník (Participant)

  ja mam v ponorke (skoda roomster) kablovy audio vstup a mam najmensi problem.. darmo, kabel je kabel :)

  #179431
  Dominik Balogh
  Účastník (Participant)

  Pravdepodobne stačí kúpiť aktualizovaný originálny Bluetooth modul v novej verzii (automobilky ich často aktualizujú, minimálne BMW alebo Audi určite) a nechať si ho vymeniť v servise, ale ceny za originálne vstavané BT moduly sa pohybujú okolo 700 – 1000 eur, je teda otázne, či sa to oplatí, keď existuje mnoho iných a možno aj lepších riešení v tejto cene.

  #179450
  macblogger
  Účastník (Participant)

  raul: tema bola uz davno zvrtnuta…

  #179488
  MiroR
  Účastník (Participant)

  Ford 2009 tiež nemá bluetooth A2DP profil, tak som ho neobjednal a namontoval parrot ck3000. Funguje aj hudba aj volania a za štvrtinu ceny ako originál fordu. Jediné, čo je trocha problém, na parrote nefunguje posúvanie skladieb – next, prevous, ide len pause a play. Neviem, či je to problém iPhone alebo parrotu, aj tam aj tam mám najnovší soft.

  #179495
  pjotor
  Účastník (Participant)

  Toto iste ma moj Saab s Windows Mobile komunikuje ale s iPhonom nie, bol som v servise mam najnovsi firmware, ale stale nic auto vidi iPhone, ale povie ze sluzba nepodporovana. Myslim si, ze je to chyba ako vyrobcu auta tak aj Apple lebo A2DP nieje dobre integrovana do iPhone

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.