iPhone 3Gs chyba 3194

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 3Gs chyba 3194

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #87168
    lila057
    Účastník (Participant)

    Mam problem.Chela som soi aktualizovat cez iTunes najnovsi softver5.1.ALe po aktualizacii sa neda aktivovat.Zistila som ze iPhone je dovezeny ma BB 06.15.00 cez redsnow som si spravila upraveny soft telefon dala do DFU modu zapla iTunes dala nahrat tento novy soft a stale mi vypisuje chybu 3193 uz som aj vo windowse upravila nazov precinka a stale ta chyba.Neviem sa pohnut dalej.Uz hladam druhy den vsade na googli a nic.Som zufala.Viete mi niekto dat topic kde je presny navod, alebo mi to po lopate napisat?Dakujem Vam pekne

    #317869
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Ja keď som mal ešte rok dozadu takýto iPhone s 06.15, tak som si robil FW s iFaith, kde som si SHSH blobs pripojil k firmwaru a normálne upgradol.

    #317871
    lila057
    Účastník (Participant)

    Ale co je to SHSH blobs ?

    #317874
    JFK.
    Účastník (Participant)

    SHSH to systém akým Apple podpisuje iOS, a teda pri downgrade na staršiu verziu ako je najnovšia ti ju neoverí na serveri …

    #317890
    lila057
    Účastník (Participant)

    aha cize ked spravne rozumiem,,kedze som nahrala najnovsi soft cez iTunes, mozem dat do mojho iPhonu len 5.1? Ale ako ked mi to stale vyhodi chybu?

    #317939
    lila057
    Účastník (Participant)

    Prosim Vas poradte mi ….

    #317943
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Prodat a koupit neblokovany mobil. Beze srandy. Jako laik bez znalosti, nemas moc sanci to rozbehat. Internet je plny navodu, ale tezko rict, nakolik jsou funkcni. Zkus treba toto:
    http://www.youtube.com/watch?v=dq13zcux7cI&feature=fvwrel

    #317958
    lila057
    Účastník (Participant)

    nie odklizec, unlock nieje problem, ja som nahrala ostry soft cez iTunes, a teraz neviem ako tam mam dat uz upraveny, ktory nevyzaduje aktivaciu.Nieco som nasla na internete ale vzycky mi pred zacatim instalovatia vyhodi chybu 3194 .Na tuto problemoatiku zhanam navod.Prosim urcite ste tu aj borci,ktory to uz robili x krat

    #318116
    lila057
    Účastník (Participant)

    Nakonieco som to rochpodila FV 5.1.1 BB 06.15.00 , spravila cez snowbreze custom FV, a nasledne cez absinthe spravil unteatrhed jailbreak.V czdii naistalovala fix ultrasnow spolu s ultrasnowom a funguje to.Ale mam problem toto ste urcite nepoculi.iPhone sice funguje, ale za noc kleslo 40 percent baterky a teraz pocuvajte dobre.KEd dam klavesnicu kde tukame cisla, nejdu cisla 7,8,9 .Niesom si ista kde moze problem co vravite?Nebude to ze treba radsej spravit custom FV cez redsnow? len ja neviem ako.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.