iPhone 3GS

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85897
    alžbetka123
    Účastník (Participant)

    chcela by som sa spýtať prečo mi nejde moj mobil ked sa z ničoho nič vypol a iba sa mi na obrazovku ukázala nabijačka a nad nou itunes .. po pripojeni na itunes mi nenačitalo žiadne moje osobne udaje a pisalo mi tam že musim obnoviť softver pred spustenim iTunes… dala som to sťahovať , sice sa mi to stiahlo ale potom mi napisalo že chyba a že mam skusiť neskvor … čo mam robiť? ďakuje za odpovede

    #310995
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Podrž na 10 sekúnd home button a power button a drž ich až uvidíš na obrazovke jablko.

    #311002
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    :-)

    #311111
    Jozef Moravcik
    Účastník (Participant)

    Dobry den, vie mi niekto poradit ci a ako je mozne zmenit baseband z 06.15.00-6.4_M3S2 na nizsi a s funkcnym GPS? Dakujem za odpoved.

    #311127
    iTuxx
    Moderátor

    softwarovo tento downgrade nie je mozny. Pomohla by iba hardwarova vymena chipu.

    #311130
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Jozef: 06.15 sa downgrade-núť nedá.

    #311175
    Jozef Moravcik
    Účastník (Participant)

    Dakujem za info, tak to sa fakt tesim, lebo som ho kupil a nefunguje mi gps, momentalne mi ide vlastne iba ako mp3 player ked ho bootnem lebo som mu dovolil aktualizaciu na 5.1 a zablokoval sa, ked som sa pytal preco dozvedel som sa ze sice krabica je t-com ALE irsky, tak cakam na ultrasnow 1.2.6.

    Viete niekto co by asi stala ta vymena chipu a ci sa to oplati riesit?

    Dakujem

    #311179
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa sa to neoplatí meniť, tá výmena je celkom nákladná.

    #311188
    iTuxx
    Moderátor

    neoplati sa uz len z toho dovodu ze pochybujem ze to na slovensku niekto robi. Videl som tuto sluzbu iba u nejakych cinanov. Firma ma sice dobre referencie ale na posielani telefonu (postovnom) sa to predrazi. Teraz sa 3GSka pohybuju okolo 150€. Na tvojom mieste by som toto blokovane predal ako mp3 prehravac za zhruba 90€ a tych par desiatok € by som si dolozil a kupil neblokovane 3GS. Na ultrasn0w totiz mozno cakas aj zbytocne. Zvlast ak nie je znamy ziadny exploit.

    #311276
    Jozef Moravcik
    Účastník (Participant)

    ved som ho prave pred dvomi tyzdnami kupil za 170e :-( nepomoze ani gevey karta?

    #311277
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Gevey pre 3Gs nie je.
    //Dotyčný, čo ti to predával, ti nepovedal, že tam GPS nepobeží?

    #311278
    Jozef Moravcik
    Účastník (Participant)

    nie dokonca bolo mam pocit v inzerate ze je z orange -SK

    #311279
    Jozef Moravcik
    Účastník (Participant)

    teraz uz kaslem aj na to gps len nech tam ozivim mobilnu siet nech mozem volat atd

    #311282
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    alzbetka napis na mail v profile… :)

    #311405
    Jozef Moravcik
    Účastník (Participant)

    Viete mi niekto prosim este poradit co robit? Nahodil som na to 3gs-ko novy os 5.1, jailbreakol som ho odblokoval cez redsnow vlozim sim vypita si pin kod – zadam ho a signal aj tak nie je pise mi ziadna sluzba co s tym prosim robit??

    dakujem

    #311411
    iTuxx
    Moderátor

    Musis nainstalovat z cydie ultrasn0w fix a potom samotny ultrasn0w. Telefon restartujes (pomocou redsn0w) a signal sa objavi.

    #311493
    Jozef Moravcik
    Účastník (Participant)

    Dakujem za odpoved skusal som to ale nejde to tak to skusim cele od znova s tym ze najskor os potom jail a potom dam fix az potom ultrasnow.

    #311496
    iTuxx
    Moderátor

    presne tak. Davaj pozor aby to bol stale 5.1, nepouzivaj ten najnovsi

    #311497
    Jozef Moravcik
    Účastník (Participant)

    je to 5.1 ale nie 5.0.1

    #311516
    iTuxx
    Moderátor

    Teraz je najnovsi 5.1.1 tak pozor na aktualizaciu cez iTunes.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.