IPHONE 3GS 16GB

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software IPHONE 3GS 16GB

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 43 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90347
    niko
    Účastník (Participant)

    Dobry den ja mám problém s iphonom 3gs 16gb blokovaný kúpil som ho s tým že sa nedá volať dal som to urobiť išlo všetko aj volať ale ln cez ios 4.2.1 mobil sa sám vipol …. ked ho zapínam nejde skúšal som snowbreeze všetko šlo ukázalo vločku načitalo sa to na itunes ukázalo že mobil sa resetne odpočítalo sa to mobilom sa nič nestalo a na itunes :nalez se iphon v štádiu zotavení nvm čo mám robiť

    #336956
    iTuxx
    Moderátor

    ked ti niekto poradi, prestanes uz konecne spamovat v kazdom topiku o 3GS?

    1. napis co si robil s tym Sn0wbreeze
    2. spravil si ten custom restore v iTunes ako som ti pisal uz prvom topiku co si vytvoril?

    #336958
    niko
    Účastník (Participant)

    stiahool som software 4.2.1 spravilo sa to a ten custom myslíš shift a restore hej a dal som ten už s vytvorením fw

    #336959
    niko
    Účastník (Participant)

    *vytvoreným

    #336967
    iTuxx
    Moderátor

    lenze nemozes pouzivat 4.2.1. Musis pouzit 6.0.1 lebo ten stary stvorkovy FW uz Apple davno nepodpisuje.
    otazka este znie, ci sn0wbreeze podporuje iOS6. Netusim, lebo naposledy som robil custom fw na iOS5.
    Teraz som sa docital, ze novy redsn0w vie vytvorit custom fw, tak vyskusaj to podla tohto navodu: http://www.beijingiphonerepair.com/hack/build-custom-ios-6-ipsw-to-preserve-iphone-4-or-3gs-baseband-with-redsn0w-0-9-15b1/

    #336968
    niko
    Účastník (Participant)

    díky ti :) skúsim napíšem

    #336970
    niko
    Účastník (Participant)

    http://www.askiphonequestion.com/how-to-fix-itunes-error-3194-during-restore/ skončil som pri tomto neviem tento krok:Browse to “C:\Windows\System32\Drivers\etc”.
    Select “hosts” and click “Open”.

    #336995
    iTuxx
    Moderátor

    co s tym nevies? pise ti iTunes ten error? mas tam jasne napisane, ze sa vyskytuje ak sa pokusas restornut FW ktory apple uz nepodpisuje. Pisal som ti vyssie, ze mas pouzit iOS 6.0.1 spolu s redsn0w. Ked restornes potom ten, tak ten error nedostanes.

    #337004
    niko
    Účastník (Participant)

    skusím to neskôr zatial dík

    #337017
    niko
    Účastník (Participant)

    Download original iOS 6 IPSW for iPhone 4 (GSM) or iPhone 3GS directly from Appl

    Read more: http://www.beijingiphonerepair.com/hack/build-custom-ios-6-ipsw-to-preserve-iphone-4-or-3gs-baseband-with-redsn0w-0-9-15b1/#ixzz2DAW7SWNo
    preto to nešlo lbo sa stiahol ios 6

    #337023
    niko
    Účastník (Participant)

    dpč už mi to robí nervi sám sa nainštaluje itunes a trz nejde preinštalovat vyhodid tieto iphony

    #337025
    igino
    Účastník (Participant)

    Ano, iPhony su naprd.

    #337028
    niko
    Účastník (Participant)

    niesu :D :D :D ked kúpíš nový je fajný :)

    #337029
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    resp. neblokovaný :)

    #337030
    niko
    Účastník (Participant)

    no nič neviem to urobiť

    #337037
    niko
    Účastník (Participant)

    ituxx všetko som spravil a nič

    #337041
    niko
    Účastník (Participant)

    no takto všetko som spravil a dostal som sa tam kde som bol na začiatku počuj spraviš mi to cez teamweawer ?

    #337047
    iTuxx
    Moderátor

    problem je ze sa nevyjadrujes presne. Ani diva svina nevie, co myslis pod pojmom: ”sám sa nainštaluje itunes a trz nejde preinštalovat”. Sprav proste co je v tom linku, ktory som ti poslal. Nepouzivaj starsie FW. Pouzi tento: http://appldnld.apple.com/iOS6/041-7949.20121101.Ortn5/iPhone2,1_6.0.1_10A523_Restore.ipsw
    zaroven pouzivaj najnovsi redsn0w. Je to dost dobry navod. Dam ti este radu, vzdy pouzivaj pwned DFU (funkcia v redsn0w), nie obycajny.

    #337062
    niko
    Účastník (Participant)

    ókej ak mi to nepojde tak mi to spraviš cez teamweawerr?

    #337066
    niko
    Účastník (Participant)

    5. Redsn0w will start building custom iOS 6 while removing the files that will update your baseband. Once completed, you will find this file on the same file path as the original IPSW with the prefix “NO_BB…” followed by the IPSW file name

    po tomto kroku sa dá iphone do recovery módu a nedá sa dať dfu mod …

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 43 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.