Iphone 3G chyba 1015

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93745
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Dobry deň.Kamarat mi doniesol starši Iphone nech sa mu anto pozriem lebo nejde zapnut.Pri zapnuti sa na displeji ukaže kábel a ikona nech to pripojim k Itunes.Popripojeni k Itunes dma restor ale v priebehu restore vybehne chyba 1015.Čital som rôzne navody ale zatil nič nepomohlo.Skušal som stiahnuť program Quickpwn ale ten mi nejde spustit, potom som skusil nainstalovat tiny umbrela.Ten mi spustilo ale Iphone mi vnom nenašlo ( ani v DFU mode).Už fakt neviem čo stym tak poradte prosim vas.Ďakujem vopred.

    #353584
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Problem vyriešeny.

    #358028
    chief
    Účastník (Participant)

    Zdravim ako sa podarilo vyriesit problem s chybou 1015. Vdaka za info

    #358030
    Carodej5266
    Účastník (Participant)

    nedávno som to tu riešil. Je tu celý podrobný návod https://www.macblog.sk/forum/discussion/40340/2/aktivacia-iphone-3g/#Item_9

    #358040
    chief
    Účastník (Participant)

    Diky!

    #395284
    Saemon
    Účastník (Participant)

    ZDravím mam problem mam Iphione 3g s dal som ho cely resetnut cez nastavenie a vyse hodini mi svietilo iba jablko nic ine nic nereagovalo neviem co mam urobit teras mi svieti USB kabel smerovaci k iTunes a skusam ho obnovit v itune mi pise ze je v rezime zotavovania a ked skusim ho obnovit ide to do tristvrtiny a potom napise chyba 1015 a nic ine sa neda co mam prosim vas urobit

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.