iPhone 1.1.3 update

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #56357
    edkis
    Účastník (Participant)

    Dnes som uspesne updatol svoj iphone 1.1.2 na verziu 1.1.3 pricom funguje vsetko korektne okrem funkcie locate v Maps ktora je viazana na baseband v 1.1.3.
    Cize ten kto ma iphone a premysla nad updateom len potvrdzujem uspesnost vsetky nastavenia zostali vcetne mailov sms tel. zoznamu atd.

    #117608
    ivlado
    Účastník (Participant)

    ja mám ešte verziu 1.0.2. no tento update by som celkom rád,len sám sa na to neodvážim,ale keby mi s tým niekto pomohol tak ….. nechcem to zadara

    #117611
    Kiko
    Účastník (Participant)

    Ako je to s aplikáciami? Idú ti všetky?

    #117612
    edkis
    Účastník (Participant)

    Ano slape vsetko ako ma.

    #117646
    Macker2
    Účastník (Participant)

    edkis ty mas 1.1.2 odblokovany ako mozes volat ? softwarovo odblokovany?

    #117677
    Kiko
    Účastník (Participant)

    už to tu mnoho krát spomínal, on ho kúpil ešte s 1.1.1 ak sa nemýlim. To že máš na telefóne 1.1.2 neznamená že s neho nemôžeš telefonovať. Viac informácii nájdeš v nespočetnom množstve diskusii

    #117682
    edkis
    Účastník (Participant)

    Kupil som ho v septembri este s firmwareom 1.0.2 a bootloaderom 3.9. Postupne ako vychadzali updaty som sa dostal vcera az na 1.1.3 samozrejme pri kazdom update s funkcnou GSM castou prostrednictvom SW unlocku cez anySIM. Akurat testujem 1.1.3 zatial vsetko ide krasne.

    #117752
    edkis
    Účastník (Participant)

    Dnes vysiel aj oficialny jailbreak pre 1.1.3 od iPhone Dev Teamu v ktorom udajne vsetko funguje bez potreby instalovat fixy z installera. Je ale nutnost mat jailbreaknuty iPhone 1.1.2.

    PS: Akurat som restorol do 1.1.1 updatol do 1.1.2 a jailbreakol s oficialnym jail od DEV TEAMu do 1.1.3. Ako pisali je to bezchybny update pricom vsetko funguje bez instalovania zaplat “fix”. Cize tento jail potvrdzujem.

    #117986
    meth
    Účastník (Participant)

    mozem potvrdit, bez problemov som jailbreak-ol na novy firmware !!! a funguje mi aj GSM cast, u mna je to na 100percent bez problemov, fungujem tak uz 4dni, volam, sms-kujem a vobec ziadny problem !!!

    #117987
    meth
    Účastník (Participant)

    este doplnim, ze nic Vam to nevymaze, zostane odblokovany fon a fungujete na firmware 1.1.3

    #118281
    edkis
    Účastník (Participant)

    Tak prave bol vydany anySIM 1.3 pre baseband 04.03.13G cize pre firmware 1.1.3. Dokonca je mozne priamo z installeru nainstalovat nielen firmware 1.1.3 ale aj upgradnut baseband a nainstalovat anySIM 1.3.

    #118283
    Macker2
    Účastník (Participant)

    co to ako znamena ?

    #118284
    edkis
    Účastník (Participant)

    Ze ak mas iphone updatovany vo verzii 1.1.3 s bootloaderom 3.9 tak je uz mozne baseband 04.02.13g odblokovat pomocou anySIM 1.3 a tym padom aj telefonovat. Doteraz bolo mozne updatnut do 1.1.3 ale firmware basebandu ostaval z 1.1.2.

    #118285
    meth
    Účastník (Participant)

    edkis, uz to mas aj odskusane ??? lebo ja som upgradol na firmware 1.1.3 ale zatial tam mam povodny firmware z 1.1.2.

    #118286
    meth
    Účastník (Participant)

    oprava mam firmware 1.1.3 ale baseband 04.02.13g :))))

    #118287
    edkis
    Účastník (Participant)

    No ved samozrejme ze mas 1.1.3 ak si neupdatoval cez itunes pretoze vsetky jailbreaky na 1.1.3 updatuju len software a nie baseband. Nahod do sources v installery http://installer.iClarified.com a potom vies cez installer updatnut baseband a nahodit anySIM 1.3. Pri unlocku netreba zabudnut prepnut iPhone do airplane mode a samozrejme vypnut uzamykanie iphonu.

    #118288
    meth
    Účastník (Participant)

    a TY si to uz skusil << ??? nech to je 100percent funkcne

    #118289
    edkis
    Účastník (Participant)

    Neskusil ale planujem cez vikend nemam cas na to momentalne. Na forach citam ze to facha v pohode.

    #118293
    meth
    Účastník (Participant)

    ja by som to uzs aj dnes skusil, ale chcem mat istotu :))) NEchcem byt prikladom toho, ze to nefunguje :)))
    Ak mozes, hod nejake odkazy na fora, kde to skusali.

    #118295
    edkis
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.