Ipad3

Domov Diskusné Fóra Ostatné Ipad3

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76661
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    Aká je pravdepodobnosť, že Ipad3 bude už túto jeseň? Zvažujem kúpu ale keď si poviem, že za necelých 6 mesiacov výjde nová generácia tak rozmýšľam či počkám…

    #258728
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    napis mail na sjobs@apple.com
    potom daj vediet co ti odpisal ;)

    #258729
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    ja som vedel, že nebudete vedieť jasnú odpoveď ale iba približne :D a oki skusim :D

    #258730
    MacBook MH
    Účastník (Participant)

    kde si cital ze budu uz na jesen?

    #258731
    MacBook MH
    Účastník (Participant)

    Na jesen bude iPhone 5 zevraj… :D

    #258733
    MacBook MH
    Účastník (Participant)

    podla mna sa neoplati cakat, apple vacsinou kazdy rok upgraduje svoje produkty, nahodou to na jesen nebude a budes urcite cakat zas do buduceho roku :D

    #258735
    rre
    Účastník (Participant)

    iPhone 5 na jeseň nebude . Na WWDC 2011 iPhone 5 predstavený nebude narozdiel od minulého roka keď iPhone 4 predstavili práve na WWDC 2010. Takže podľa môjho názoru na jeseň nebude v predaji ani v Amerike (ak už vôbec bude uvedený).

    #258737
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Apple nie je ako samsung, htc a pod., nepotrebuje uvadzat na trh novu “vlajkovu lod” kazdych 4-6 mesiacov. Takze iPad3 na jesen nebude.

    #258738
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    Tak neviem počkam pre istotu do tej jesene a ptm sa rozhodnem :) prípadne si kupim až na ďalší rok :P

    #258740
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    omg,tak naco si potom zakladal tento thread,ked tu mas vacsinu nazorov ze nebude ze mas kupit a ty aj tak pockas a pripadne kupis az o rok,tak to ako zvazujes tu kupu? :D vies co,nekupuj ani o rok,sak o dva roky bude dalsi :D

    #258741
    dubak
    Účastník (Participant)

    kup si lego, je omnoho lacnejsie a s nim sa viac zabavis :)

    #258742
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    for EfkOo: tak nedozvedel som sa nič nové takže ma nič neprehovorilo…

    #258748
    igino
    Účastník (Participant)

    iPad potrebujes? iPad chces? Tak kup a pouzivaj. Toto ma zmysel. Ale kupit, dat na policku a mat pocit, ze mam, je nanic.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.