ipad air 16 vs ipad air 16 celluar

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes ipad air 16 vs ipad air 16 celluar

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98771
    sinco1979
    Účastník (Participant)

    idem kupovat tablet ipad air a neviem sa rozhodnut aky tablet kupit ci mam kupit ipad air 16 gb alebo ipad air 16 gb celluar.ktory by ste kupili

    #377175
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    To asi záleží od teba, ktorý chceš a ako ho budeš využívať, nie? Pokiaľ potrebuješ iPad ako pracovný nástroj, s ktorým potrebuješ byť neustále, kdekoľvek online, tak si kúp cellular. Popri tom však musíš platiť dátovú SIM kartu s internetom. Pokiaľ potrebuješ iPad na doma, príp. miesta, kde sú dostupné Wi-Fi siete tak vezmi Wi-Fi only model. Ja som si kupoval iPad mini Wi-Fi only model a som spokojný. Keď do neho nutne potrebujem internet, kde nie sú dostupné Wi-Fi siete tak ho dám zdieľať z iPhonu a je po probléme.

    #377177
    wert18
    Účastník (Participant)

    Tak ja mam iPad mini retina bez cellular a som nesmierne s nim spokojny, ale presne ako Jakub uz napisal, zalezi to od teba kde a naco ho budes vyuzivat.
    Ja by som este doplnil, ze ak vezmes model bez Cellular, tak ten iPad nebude mat ani asistovane GPS, to znamena, ze ak si kupis nejake mapy, tak ti to nebude fungovat, co ja som kus sklamany, lebo som to chcel vyuzit do auta ako navigaciu.

    #377178
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Osobne si neviem predstaviť navigovanie prostredníctvom iPadu, ale ktovie, raz možno príde aj taká doba. Zatiaľ som toho názoru, že 4-5 palcov na navigovanie bohate postačuje.

    #377179
    max7323
    Účastník (Participant)

    ak mas iphone sprav si z iphonu wifi hotspot a si furt online a za usetrene prachy si kupis wifi only 32 gb …;-)

    #377180
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Nemusí mať zrovna iPhone, stačí keď má kdeaký Android za pár €, ktorý to tiež dokáže (od verzie 2.3). A tiež si myslím, že je zbytočnosť priplácať nie málo € za cellular model a ešte k tomu aby to dávalo zmysel platiť dátovú kartu.

    #377300
    sinco1979
    Účastník (Participant)

    napokon som si kupil ipad air 16gb bez celluar a ked budem chciet net do ipadu tak dam zdielanie netu z iphonu

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.