iPad 2 na Slovensku recenzia

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPad 2 na Slovensku recenzia

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76553
    tono777
    Účastník (Participant)

    Nová recenzia na ipad 2 . Rozchodil som s kolegom nieco v Prešove .
    applepoint.sk

    #258129
    raul
    Moderátor

    na prvy pohlad nie zle, mozno trochu neprehladne…
    Drzim palce

    ps: toto mi udrelo do oci, dalej som zatial necital :) “samozrejme trebalo si vystáť v rade.” trebalo nahradte bolo si treba :)

    #258132
    M@rtin
    Účastník (Participant)

    Lol, to co je toto?:)

    Ako uzivatela ma absolutne nezaujima ci si zaciatocnik. Co sa tyka jazykovej stranky, ta recenzia je uplna katastrofa. Ilustracne fotky – wtf? Dizajn – kopia oficialneho Apple webdizajnu? Nepride ti to trochu lacne?

    PS: Toto nema byt objektivne zhodnotenie tvojho blogu:) Poukazal som len na slabe stranky. Ale naozaj, s takymto pristupom(napr. kvalita tej recenzie) nema ten blog ziadnu sancu. Users want excellence.:)

    #258139
    duro2
    Účastník (Participant)

    … po gramatickej a štylistickej stránke to je hotová katastrofa :-)

    #258140
    nopl
    Účastník (Participant)

    mozno to je brane cele len ako recesia/parodia :)

    #258141
    tono777
    Účastník (Participant)

    vec nazoru je vec nazoru netvrdim ze je to top ale ani tento blog už nie je to čo bol a ten moj je doplnkom stanky .

    To Raul: Vdaka za pozitivnu reakciu
    To all : na digit videoprispevok iPadu 2 je to fajn ale ma to 30 minut a beriem si z toho co mi vyhovuje su aj ine blogy ak napr. ipadblog a tiez si pozriem to co ma zaujima. Som technickejsi typ .

    Dizaj je klasicka tema trocha upravena nic viac takze nerobim z toho tragediu su aj ine a ked som sa na ne pozeral nevyzerali nijak lacne iba informali ze sa jedna prevazne o problematiku apple.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.