iPad 2 alebo iPad 3

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84898
    AdamKayser
    Účastník (Participant)

    Viem ze je to mozno trosku blba otazka ale chcel by som vas poprosit o pomoc. Chcem si cim skor kupit iPad a rozmyslam medzi iPad 2 32GB alebo new iPad (3) 16GB. Vyuzitie hlavne internet, casopisy, klasicke hry a sem tam foto. Hlavnou dilemou je ci by mi na tieto veci stacilo 16GB. Na iPade 3 ma laka hlavne displej, fotoaparat a kamera ma nejako moc netrapia. A velkou otazkou je, ci iPad 2 aj nadalej bude vykonovo staci na nove aplikacie a hry este nejaku tu dobu. Diky :)

    #306404
    max7323
    Účastník (Participant)

    na new iPad cim vacsia kapacita tym lepsia. hry v nejakom super HD zaberu viacej miesta, fotak je lepsi takze aj fotky budu vacsie….. new ipad urcite aspon 32 gb , ked nemas ipad chod do noveho .

    #306405
    ocemk
    Účastník (Participant)

    aby bolo jasne tak iPad (3) ma procesor A5X cos znamena v nasej reci je je tam procesor taky isty ako na iPade 2 akurat ze je tam miesto 2 jadroveho grafickeho cipu 4 jadrovy graficky cipy koli novemu displeju, takze hry budu stihat rovnako, pokial iPad budete vyuzivat na profesionalne fotky na ktorych potrebujete vidiet kazdy detail tak by som odporucil iPad (3) ale ak iba na hry, internet a hry podla mna bude uplne stacit iPad 2 :) miesta nie je nikdy dost takze iPad 2 32GB ;)

    #306406
    AdamKayser
    Účastník (Participant)

    No len neviem ako to s bude cenou, ak by bol new iPad 32GB do 570, tak tych 100€ navyse by stalo asi zato…len podla mna to bude viac.

    #306408
    marcok95
    Účastník (Participant)

    Ber New iPad!!! Verziu 16-32…

    Hry: ak ich tam budeš mať do 20 tak ti stačí 16gb

    Moj výpočet:

    Hry: 5 gb
    foto: 3GB
    hudba: 1GB
    Casopisy: nič – do 100 mb
    spolu: 9gb
    celková kapacita: 13gb
    4gb budeš mať ešte na niečo – do zálohy
    tých 32 nevyužiješ!!! – mám doma 64gb a mám to tiež takto podobne… ono sa to zdá málo ale skutočne ti to bude stačiť – aspoň podla toho čo píšeš

    #306409
    ocemk
    Účastník (Participant)
    #306410
    AdamKayser
    Účastník (Participant)

    Marcok95: s tymi casopismi neviem ci 100Mb staci, lebo minimalne troje casopisy planujem kazdy mesiac odoberat a to bude asi viac. A hudbu planujem asi 4-5 GB a hier asi viac ako si pisal, tak preto by som urcite radsej bral 32GB

    ocemk: no tieto ceny ma prave lakaju

    #306412
    marcok95
    Účastník (Participant)

    aha… tak to určite ber 32gb…ale stále New iPad !!! Skús to cez bazár, alebo cez neoficiálne e-shopy.

    #306413
    marcok95
    Účastník (Participant)

    alebo: apple.cz /Store

    #306415
    AdamKayser
    Účastník (Participant)

    No tak skusim pockat do toho 23.3., len uz sa to neda vydrzat :D… a len tak pre zaujimavost, ake su vase odhady ceny na new iPad 16GB a 32GB Wifi only na Slovensku? :)

    #306416
    maiob
    Účastník (Participant)

    mam doma iPad2 64GB …vala sa na stole povacsine pouzivane ako prehliadanie netu sem tam nejaka hra ale to prevazne hram aj tak na iphone, v iPade je par fotiek, hudba ziadna, volnych tam je 53GB … akoze uz dnes viem ze je to zbytocne, 32GB urcite staci

    #306417
    ocemk
    Účastník (Participant)

    keby si to vedel zohnat bez dane cez niaku firmu tak by si mal iPad 2 32GB za 385 eur a to je podla mna super

    #306421
    AdamKayser
    Účastník (Participant)

    no bez dane to bohuzial neviem…keby hej, tak nevaham.

    #306423
    M@thew
    Účastník (Participant)

    Ziaden film tam nebudes mat ? Ak daco chces tam amt samozrejme ber 32GB

    #307014
    chabada
    Účastník (Participant)

    Mam iPad2 64GB WIFI 3G kupený v dec.2011,ale chcem iPad nový,takže ten štvormesačný bude na predaj,ale až keď budem mať nový:)
    Ak bude mať niekto zaujem,tak moj mail je/chabada@sam.sk/
    Cena bude tesne pod 500€

    #307022
    babo
    Účastník (Participant)

    mne 16GB v pohode stacilo, ale dcera podrastla a ked sa ide niekam ide na dlhsiu cestu, rada si pozrie rozpravku. A sup, len rozpravky zaberaju 6GB, dam si tam este moj film – dva a som na 9-10GB len filmami. Hudbu som z ipad uplne vyhodil (mam itunes match ked treba a vacsinou aj tak pozuvam iphone) a aj tak s aplikaciami som tesne tesne na hranici uplnej zaplnenosti a dnes by som urcite bral 32GB.

    Inymi slovami je to strasne individualne od vyuzitia vlastnika. Myslim, ze mnohym bude 16GB uplne stacit. napriklad nechapem celkom kto by fotil iPadom (nemotorne, na iPad 2 navyse nevkalitne), ale urcite aj taki sa najdu…

    #307079
    kuki164
    Účastník (Participant)

    Videl niekto na nete New iPad ? Slovenská cena zatial nikde, chystám sa kúpiť ho v Trnave v iEnjoy. Len stále neviem tú cenu.

    #307082
    ZappBrannigan
    Účastník (Participant)

    Rovnaká ako u dvojky.

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.