Ipad 2

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Kornel
    Účastník (Participant)

čawte…prosim poviete mi niekto že čo je lepšie ipad 3G alebo wifi??? vjem že wifi čo je…ale to 3G som čital niekde a s tím sa možem pripojit na mobilný internet či čo?? napr. http://www.alza.sk/apple-ipad-2-32gb-wi-fi-3g-black-d224826.htm toto je aj wifi aj 3g či iba 3g??? pls poradte bo ja som s toho jelen :D a ani už nwm či mam počkat na ipad 3 či si mám kúpit tu 2….vopred dakujem :))

max7323
    Účastník (Participant)

do 3g das sim kartu a pripojis sa cez datovy pausal u providera.
    ak mas iphone vytvoris si wifi siet a nazdielas si ju na ipad a usetris 100 evri

Kornel
    Účastník (Participant)

aha..a ked to 3g nemam a mám internet v počítači aj na ten sa možem pripojit nie?? :D
    a nemam ani iphone :D

Kornel
    Účastník (Participant)

myslim cez wifi :D

Hurfo
    Účastník (Participant)

Cudne otazky ale budem trpezlivy. Wifi verzia ma moznost sa pripojit na siet wifi doma v kaviarni a podobne.
    3G verzia ma to iste ale s tym ze sa dokaze pripojit mobilnym internetom aj tam kde wifi nieje plus ma navyse GPS modul na navigaciu.

Kornel
    Účastník (Participant)

jhaj no ty si mi to vysvetlil lepšie :D …takže 3G je to iste len to má ešte plus…tak sa mi aj s 3G lepšie oplati nie ?? :D ty máš ??

goromir
    Účastník (Participant)

Stačí ak si odpovieš na tieto otázky:

Potrebujem byť s iPad-om stále on-line?
    Chcem používať iPad ako navigáciu?

Ak si odpovieš “áno” aspoň na jednu otázku, tak potrebuješ iPad s označením 3G.
    Ak si odpovieš “nie”, tak je to zbytočné navýšenie ceny produktu.

lubo123
    Účastník (Participant)

sry nesprávne vlákno

jigga1411
    Účastník (Participant)

Asi este bude vhodne doplnit “kedze asi kornel nema velke znalosti (bez urazky)” ze ak chces 3G treba si uvedomit ze si budes musiet mesacne platit datovu sluzbu napr. u Orange je to od 4 E az do 20 E podla objemu dat.

Andrej12
    Účastník (Participant)

jigga, alebo to vyriesit predplatenou datovou kartou (easy a pod)

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.