iP:5 problemy pri volani (reprak, mikrak) Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › iP:5 problemy pri volani (reprak, mikrak) Toto téma obsahuje 0 odpovedí, 1 hlas, a bola naposledny upravená pred 11 rokmi od Io (:. Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1) Autor Príspevky 23. júna 2015 o 1:09 #105541 Io (:Účastník Nazdar, kamaratka ma iP5, ios 8.2 SPominala ze jej blbne reprodutkro ( horise/slabsie pocuje) ale vraj aj oni ju , a niekedy to tak robi a niekedy nie Ale ma to aj moja sestra na 4s , co to je blbost? Autor Príspevky Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1) Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému. Prihlásiť sa Používateľské meno: Heslo: Nechať ma prihláseného Prihlásiť sa