iOS 8.1.1

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 21 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #396044
    howoarang
    Účastník (Participant)

    3G chytam, len v meste a vonku. Vtedy do slape rýchlo, no v uzavretých priestoroch bieda a mimo mesta uz 3G pokrytie nie je.

    ta vymena v telekome neviem neviem ci bude zdarma, to nie je politika telekomu nieco zdarma :D

    #396052
    JFK.
    Účastník (Participant)

    To LTE (Orange) strašne prehrieva iPhone pri surfovaní, až je to smutné jak to vybíja baterku a ako je 5S horúci….
    A to som v Petržalke ;(

    Pokrytie a rychlost je super (Petržalka aj stare mesto, ružinov, nové mesto…) ale optimalizacia je v Péčku.
    Nechapem …

    #396068
    howoarang
    Účastník (Participant)

    v 8.1.1 som zistil “bug” s 2G/3G/LTE switchom. Kvoli setreniu baterie mam stale v nastaveniach Hlas na “2G” a mobilne data vypinam, ak nepouzivam. Dnes som ich zapol a naskocilo O2-SK 3G, pritom som mal v nastaveniach povolene len 2G (v iOS 8.1 mi naskocilo O2-SK E). Skusal som zmerat rychlost pripojenia, bola ovela vacsia ako 2G, takze ten switch neako nefunguje.

    prikladam screen:
    http://i58.tinypic.com/osy1k6.png

    #396089
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Vidis ale je to sprostosť…aby clovek šetril baterku a fičal na Edge…to je priam dEmEnCe.

    #396091
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Cely orange 4G internet je jeden velky vysmech. Spolubyvajuci ma sony Z1 compact a po spusteni 4G mu zacali padat hovory. Slecna v pomaranc predajni mu povedala aby si preol na 3G siet… Naco púotom reklamuju vsade prichod genialnej 4G siete ked to poriadne nefunguje a viacmenej to znefunkcnuje viacere telefony.

    #396095
    sairik
    Účastník (Participant)

    len tak na okraj, akurat dnes prisla kamosovi sms, ze si moze prist vymenit simku za 4g bezplatne :) tak mozno sa umudrili :)

    #396099
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Jasne ze neficim na Edge, ak pustam data. :D ved mam o2 s 500MB balikom, kedy to miniem ja Edge?

    #396104
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Som myslel, že také nízke balíčky sa už nepredávajú :D

    #396105
    Cibike
    Účastník (Participant)

    tak ja som mal na 6tke problem s LTE a to tak, ze sa mi obcas nedalo dovolat – riesenie z telekomu: vypnite LTE, to neni na volania, tak som im povedal, ze doteraz mi vsetky 5tky a 5Ska slapaly na LTE bez tohto problemu, tak nevidim dôvod preco by s tym mal byt teraz problem, potom som presiel na 6 Plus a problem zahadne zmizol, tak teraz neviem ze co (a na starom nepomohol ani restore bez obnovy zo zalohy)

    #396110
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @ JFK no maju aj 100MB balicek. Zapnes mapy a behom 5 minut su data minute :D

    #396141
    iTuxx
    Moderátor

    howoarang: ale na EDGE nie :-) a jazdit s EDGE na online mapach je aj celkom poucne, naucis sa spoznavat nove kuty. Ides ides ides, prazdna mapa, len gulicka na mriezkovom bielom pozadi a odrazu sa nacita stvorcek aj s popiskami a uz si len tuknes do cela ze ”jaaaaj tak toto je Lovinobana!” :-D

    #396151
    majdy
    Účastník (Participant)

    iTuxx: :D :D :D z kade si ty, že poznáš takéto zákutia južného slovenska zvané Lovinobaňa? :D

    #396196
    howoarang
    Účastník (Participant)

    asi som sa nespravne vyjadril k tomu EDGE. Myslel som to tak, ze ak mam vypnute mobilne data, vypnem aj 3G v nastaveniach. No ak chcem surfovat, zapnem data aj 3G. Jasne ze nesurfujem na Edge. Ale v 8.1.1 sa mi stalo, ze som zapol data a nez som stihol prepnut z 2G na 3G, vedla operatora uz 3G svietilo, cize ten 2G/3G switch blbne.

    #396222
    JFK.
    Účastník (Participant)

    mám kamošku čo surfuje len na Edge lebo jej to “žerie menej dát a ona má malý balíček” :D

    #396225
    iTuxx
    Moderátor

    majdy: vela jazdim na moto, takze co-to som uz po slovensku pojazdil :-) a na 3G som presiel len minuly rok, takze dovtedy som jazdil na EDGE, cize viem ze je to ”zábava i vzdělání” :-)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 21 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.