iOS 7 beta

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94585
    Apple Mac
    Účastník (Participant)

    Zdravim, Dá sa by update iOS 7 beta 1. a funguje celkom ok, sync z iTunes (kontakt, SMS,Kalendar,…) bude ok?

    Dakujem za pomoc

    #357213
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    potvrdzujem cez UPDATE TO IDE :)

    #357236
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Chcel by som sa spytat ako sa sprava iP4. Seka nieco, je to plynule ? Ci sa oplati davat BETA update alebo radsej pockat na oficialne uvedenie.
    Diky

    #357249
    christopher
    Účastník (Participant)

    Teraz to davam na iPhone 4, dam vediet ;)

    #357250
    Hajo
    Účastník (Participant)

    u mna som nepostrehol ziadne chyby ( iP 5 ) :). Uvidime ako na tom bude baterka ked sa dosynchronizuje

    testovane apps: Whatsapp – ide
    Evernote – ide

    #357251
    Hajo
    Účastník (Participant)

    Facebook ide tiez bez problemov, neprihlasi sa ale sam po zadani hesiel do settings :)

    #357252
    nubeek
    Účastník (Participant)

    Strasne je to buggy, iP5 sa mi prehrieva, pri pouzivani dlhsom ako 15 minut. 3rd party apps, polovica z nich crashuje, animacie nie su plynule a dizajn je proste nekonzistentny.

    Este je velmi skoro na unahlene zavery.

    #357253
    RioM
    Účastník (Participant)

    Keď dám restore a vyberem ten správny súbor iPhone…7.0….ipsw, tak si vymažem všetky aplikácie a údaje ?

    #357255
    christopher
    Účastník (Participant)

    Takze zatial nic moc, telefon sa prehrieva a je pomaly, aj ked to je iPhone 4, takto by sa nemal spravat. Berim vsak, ze beta 2 a 3 na tom budu podstatne lepsie. iOS samotny sa mi velmi paci.

    #357258
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Diky christopher usetril si mi cas a nervy.:)

    #357443
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Mal som 1 den, vratil som sa spat na 6.1.3 pre iPhone 4S.

    GUI sa mi paci (VELMI), ikony uz moc nie. O to by ale neslo.

    1.) iOS 7 beta je zatial VELMI neodladena, seka sa. Obsahuje vela vizualnych bugov.

    2.) Strasne vybija bateriu, v priebehu par minut aktivneho pouzivania iMessage pokles zo 75 % na 60 %. Bavim sa o 5 minutach pouzivania.

    3.) Okrem sekania v samotnom systeme sekaju aj narocnejsie aplikacie, napr. Real Racing 3 je tazko hratelny

    Kazdopadne, po vyhodeni vyvojarskeho kodu a este riadnom zapracovani na designe (7 mesiacov pre Jonyho a jeho tim bol SIBENICNY termin pre redesign) sa tesim.

    Na ostre pouzivanie to ale zatial nie je.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.