* iOS 6 beta 1 info *

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes * iOS 6 beta 1 info *

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86608
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Cafte :) kto potrebuje info ohladom iOS 6 piste na mail :

    beta.ios6@gmail.com

    odkazy na jednotlive beta verzie pre iPod Touch 4g,iPhone 3Gs,4,4S a iPady 2 a 3 poslem mailom na poziadanie!

    #314504
    ddtice
    Účastník (Participant)

    Ako ju spustím pita to odomna registráciu ako developer. ďalej ma nepuštá, a keď som sa registroval aj tak to nejde. chcel som ju otestovať.

    #314515
    gabonov
    Účastník (Participant)

    musis mat zaregistrovane UDID telefonu, to sa da len ked mas zaplateny ten poplatok 100$ alebo si najst niekoho kto ti to zaregistruje, alebo sa to dalo oklamat ak by si klikol v itunes upgrade a nie restore

    #314525
    basman
    Účastník (Participant)

    skus tu .http://www.cheapios6.com/ …v predchadzajucej teme dal link Sagittarius

    #314542
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Registraciu UDID robime aj my, staci sa ozvat na mail uvedeny vyssie!

    http://www.facebook.com/Ios6UdidRegistracia

    #314552
    jarkn
    Účastník (Participant)

    no nemusi mat UDID registrovane, dnes som bol na stranke cultofmac a nainstaloval som to podla postupu, ziadny jailbreak, ziadne obchadzanie, proste len nainstalovat stiahnute ipsw (iOS 6 beta 1) a funguje. :) … testovane na IP4S http://www.cultofmac.com/173666/how-to-install-ios-6-without-a-developer-account/

    #314660
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Oplatí sa mi dávať si na iP4 iOS 6 ? Či z toho nebude viac problémov ako úžitku

    EDIT: alebo takto, ak by som z toho dostal iBrick alebo by to bolo nepoužitelne, nie je problem s downgradeom?

    #314664
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Myslim ze sa oplati vyskusat, sestka ma viacero fajn funkcii a vylepseni len neviem na kolko bude na iP4 zaujimava kvoli neuplnej podpore…kazdopadne sa jednoducho vratis na 5.1.1 cez alt+restore (shift+restore na win)

    #314668
    petto16
    Účastník (Participant)

    mam iOS 6 bez developerskeho uctu, ide v pohode ma par drobnosti ktore este nesu odladene ako napriklad ked ti chvilu zvoni telefon tak prestane svietit displej, ale nic nepada a v podstate vsetko funguje ako ma.
    Mne najviac vadi ak zapnem notifikacne centrum tak tie texty na tlacidlach su pridlhe a nezapada to do apple standardu.
    Takmer som zabudol tie mapy su este zle, velmi zle.

    #314674
    EdDy
    Účastník (Participant)

    No akurat to inštalujem.

    A hej no, čo vlastne už nepodporuje šestka na 4ke? viem že Flyover, TurnByTurn…

    #314676
    petto16
    Účastník (Participant)
    #314682
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Až na FaceTime a tie navigacne ficury to je pohoda :D

    Ale inak, im dobre šibe … ten modry status bar čo je len niekde a nie všade je na hlavu
    Tak isto Biely iPod, je to nevkusne, rovnako ako tlačítka … Biele cisla na telefone nie su az take hrozne, akurat k nicomu nepasuju …

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.