IOS 5 JB help

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software IOS 5 JB help

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 21 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #285005
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    To by som aj ja rad vedel :D Ved je to MOJE zariadenie a je to MOJA vec, ci si JB urobim alebo nie. Ziaden zakon mi nema pravo rozkazovat, ci si ho tam dam alebo nie.

    #285072
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @norfa10
    stale to asi nechapes.
    Jailbreak JE odomknutie operacneho systemu iOS. Takze logicky ak chces mat odomknuty SOFTWARE (nie baseband) tak potrebujes spravit jailbreak.

    “iOS jailbreaking, or simply jailbreaking, is the process of removing the limitations imposed by Apple on devices running the iOS operating system through use of custom kernels. Jailbreaking allows users to gain root access to the operating system, allowing iOS users to download additional applications, extensions, and themes that are unavailable through the official Apple App Store. ” (http://en.wikipedia.org/wiki/IOS_jailbreaking)

    Ak chces unlock BASEBANDU = mas telefon blokovany na operatora = tak potrebujes najskor otvorit system ( jailbreak ) a potom spravit unlock basebandu. Unlock basebandu ale nespravis na kazdom iPhone – hlavne novsie verzie sa zatial nepodarilo nikomu unlocknut.

    Navyse samotny JB nebol nikdy nelegalny; skor nebolo celkom jasne ci neautorizovana uprava iOS nespada pod niektory paragraf v zakonoch o copyrighte. To co s udialo v USA je ze jednoznacne definovali JB ako zakonom nepostihnutelny ukon.

    #285121
    norfa10
    Účastník (Participant)

    @sleepwalk3r áno viem zistil som to tak že som spravil jailbreak no simku nebralo lebo mi treba unlock tak dúfam že čo skoro vyjde lebo som si nezrobil backup na 4ku :(

    #285162
    iMartin
    Účastník (Participant)

    @P4r4doX:
    Sory, ale to je trochu naivna predstava. Zariadenie je tvoje, takze si ho kludne mozes rozbit, ak chces, ale na SW mas iba licenciu na pouzivanie. Vies vlastne s cim vsetkym suhlasis ked stahujes aktualizaciu alebo vytvaras ucet alebo kupujes zariadenie so SW? Ak nesuhlasis s licenciou o pouzivani SW, ktora okrem ineho zakazuje podobne zasahy, tak ho nepouzivaj. Inak si ju porusil a nemas pravo ten SW pouzivat.

    #285166
    igino
    Účastník (Participant)

    sleepwalker: pozorujem, ze si trpezlivy chlapec. Drzim palce. Mna uz prestalo bavit “vychovavat”, ale dam este jedno KBS a pisem. :-)

    #285348
    norfa10
    Účastník (Participant)

    @igino určite “nevychovava” ja som sa len pomýlil v jednej veci s jailbreakom som veľký kamarát a viem o ňom všetko dokonca by som ho aj vedel zrobiť ako soft , ale nechce sa mi nieje to môj koníček ja dávam prednosť športu a nie sedeniu za compom :) @iMartin ja môžeš je..ať všetky licencie ja nebudem platiť za žiadnu aplikáciu kde to sme ? mám dosť že platím za potraviny byt a ostatné kkciny :)

    #285349
    norfa10
    Účastník (Participant)

    ale neriešte tu žiadne sračky ja len prosím aby sa tu aktualizovalo ihneď ak vyjde unlock na 5.16.05 :) buď to tu pridám ja ty vy oni alebo vaša babka len nech to je už tu :)

    #285368
    raul
    Moderátor

    norfa, sa nehnevaj, ved ti to len treba vysvetlit :D

    takze po lopate:
    ak mas zablokovany mobil napr. na nejakeho operatora, potrebujes unlock.
    Aby si mohol spravit unlock, potrebujes jailbreak. Niekedy sa vsak ten unlock spravit neda. To vsak neznamena, ze sa neda spravit JB. Len ti to bude na nic.

    Ale ak mobil blokovany nemas, je ti jedno, ci sa da alebo neda spravit unlock, lebo ti staci JB. A ten ked sa da, tak si ho spravis :)

    Nahadz si sem udaje a budes vediet vsetko :)
    http://sk.jailbreak-me.info/

    sleepy, thumbs up :D igino, kbs up :D

    #285404
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @raul
    Naco mu toto vysvetlujes – taketo banality a absolutne zaklady :) Ved norfa10 je tazky hacker co si vie nakodit jailbreak/unlock aj sam (sudiac podla jeho vlastnych slov o par riadkov vyssie), len sa mu nechce takze teraz caka kym to spravi niekto iny..


    @norfa10

    podla tvojho pristupu (k platenym apliakciam a licenciam) sudim ze za ten “byt a jedlo a kkciny” plati tvoja maminka ;) no offese, ale tak mi to pride.

    #285405
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    “@iMartin ja môžeš je..ať všetky licencie ja nebudem platiť za žiadnu aplikáciu kde to sme ? mám dosť že platím za potraviny byt a ostatné kkciny :)”

    a ‘zrobit ako soft’ – to uz je silna myslienka

    TOTO je uplne zabite, ukradnut co sa da ukradnut a platit len za to co sa ukradnut neda – to je take slovenske..no comment..

    #285489
    norfa10
    Účastník (Participant)

    @raul ved vsetko som uz spominal co vam drbe ? cakam na unlock nic viac dufam ze coskoro vyjde :)

    #285491
    igino
    Účastník (Participant)

    norfa10: chceš vymeniť unlock za lock?

    #285492
    norfa10
    Účastník (Participant)

    igino prosím ?

    #285493
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    kde ste zobrali info ze ios5 nie je unlockable? :) nehovorim o ip4 ale 3gs v pohode :)

    #285494
    norfa10
    Účastník (Participant)

    5.16.05 baseband je jediný ktorý sa nedá unlocknuť a ja osm si nainštaloval boha … počúvaj stefan.stafanov nevieš poradiť ako si to dám na najvyšší baseband :) ?

    #285496
    norfa10
    Účastník (Participant)

    inak ako vracať sa ku 4ke sa to nedá ?

    #285497
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Zrob si soft :D

    #286302
    luciik
    Účastník (Participant)

    v BA v jednom servise dokazu odblokovat aj BB 05.16.05!!! :) sice je tam riziko, ze nebude gps uplne funkcna…ale inac by mal bez problemov fungovat…

    #286555
    norfa10
    Účastník (Participant)

    05.16.05 sa nedá odblokovať oni zrobia upgrade na 6… a stratíš gps a wifi :)

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 21 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.