iOS 4.3

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #76854
    pepohan
    Účastník (Participant)

    caute ludia konecne som si nasiel trochu casu tak sa vas chcem spytat na par vecí:
    1.) Home sharing – poprosim postup od A-Z lebo co uz tu boli temy tak ani jedna mi dako nesla
    2.) Personal hotspot – s tymto mi zrejme neporadite lebo ked dam na iPhone (t-Mobile) zdielanie netu, nabehne mi ,,Pre aktivovanie zdielania internetu kontaktujte T-Mobile”. V ten istý deň som šiel teda do tmobilu, a oni mi povedali, že nie su kompetentny spravit nieco taketo, ze mam volat do centra podpory (co mimochodom zere minuty z pausalu)
    Viete niekto poradit dik :)

    #259783
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    1. v iTunes klikni na kartu Home Sharing a napiš Apple ID a heslo, potvrd. Karta Home Sharing Ti zmizne.
    V iPode (iOS 4.3) otvor Nastavenia>Hudba>napíš do Domáce zdieľanie Apple ID a heslo. V iPhone Nastavenia>iPod>a to co je vyssie.

    #259791
    pepohan
    Účastník (Participant)

    Po tade ( apple id a heslo v iphone) to mam
    Neviem ako dalej

    #259812
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    V iPhone otvor nastavenia, chod do iPodu (musis sa tam prescrollovat, je to nizsie), Mas tam Apple ID a heslo. Nad tým svieti Domáce zdieľanie. Napiš apple id a heslo. Teraz chod do iPodu> Karta Iné> Home Sharing (alebo Domáce zdieľanie, neviem ako to tam je)> vyber kniznicu s ktorou chces pracovat. Ked mam zapnute oba laptopy tak tam mám Erik Bročko´s Library a Administrator´s Library. Chcem pustat pesnicky z Administrator´s Library, vyberiem teda tu kniznicu. Zariadenie musi byt na tej istej sieti!!!

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.