iOS 11 vypínanie zobrazenia čísla

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iOS 11 vypínanie zobrazenia čísla

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 40 )
  • Autor
    Príspevky
  • #516451
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Vysiel update 11.0.1 tak skuste tie hovory niekto paralelne otestovat.

    #516452
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #516457
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Praveze ten prepinac nevybledol ani po restarte, hard restarte, airplane mode ani po vybrati simky.
    Po aktualizacii na 11.0.1 uz od zavisti zbledol tak som zvedavy ci to opravili.

    #516458
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #516465
    FoXo
    Účastník (Participant)

    Neeeervy, aktualizacia nezabrala. Okrem tohto bugu mi aj baterka klesa omnoho rychlejsie ako predtym kua

    #516466
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Takze CLIR stale blbne?
    Mimochodom funguje vam presun hocijakej app do zlozky tym sposobom ze s tou app sa presuniete nad zlozku, pockate kym sa zlozka otvori a az potom pustit?

    #516865
    iTuxx
    Moderátor

    este sa to neopravilo? Asi na iOS11 ani neprejdem

    #516875
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #516907
    shadower
    Účastník (Participant)

    ios 11 je fajn …az ky, zistis ze o 11 doobeda nemas uz baterku …
    kdezto bezne si vystacil do dalsieho rana :D

    #516949
    rudo68
    Účastník (Participant)

    To eraserv6
    presun app do zložky nefunguje, zobrazenie čísla taktiež, bateria drží tak ako predtým….

    #516954
    eraserv6
    Účastník (Participant)
    #516955
    rudo68
    Účastník (Participant)

    mam iOS 11.1 beta a myslis dat do DFU a obnovit na 11.0.2?

    #516956
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nie, akukolvek betu dat cez DFU pretoze cez OTA clovek nikdy nevie ci je zdrojom problemov samotny SW alebo sposob updatu cize OTA co je zlo vsetkych ziel.
    Citam na forach kopu staznosti s vydrzou baterie, lagoch atd. Nic take nepoznam, baterka vydrzi tak ako 10.3.3 a jediny lag je pri touch 3D, problem CLIR a presun app do zlozky ale to je SW problem.
    Takze doporucenie pre upgrade na vyssi iOS – urcite DFU s restorom dat zo zalohy.

    #516957
    rudo68
    Účastník (Participant)

    Presne to som myslel. Inač problem mam len to, co si pisal.
    Skusim najst niekde link na betu a vyskusam.Mozno uz popracovali na tom.

    #516959
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    IOS 11.1 neriesi CLIR ani presun do zlozky. Bateriu urcite ano.

    Download iOS 11.1 Beta 1 for Free (IPSW Direct Download Links & Over the Air Profile)

    #516962
    rudo68
    Účastník (Participant)

    Presne to iste som nasiel…:-))))

    #516973
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Už len nech tí jebnuti operátori spustia Voice over LTE pre iPhony alebo aspoň cez Wifi, to neni normálne že má človek iPhone 7 a telefonuje cez Edge jak úplný dement, nejde ani net potom, nič… o kvalitne zvuku ani nehovorím.

    iOS 11.1 je zatiaľ len prvá beta, dúfam že tie muchy ako lag pri 3D touch sa opravia, lebo ak sa toto dostane do public releasu zase, tak už vážne nechápem!

    baterku akosi neviem posúdiť, zvláštne.

    zopar grafických glitchov som videl, ale nechce sa mi ich rozpisovať (vysvetľovať) ani reportovať, nie sú podstatné a sú skor rarita.

     

    #517003
    rudo68
    Účastník (Participant)

    Tak som to nahodil,/direct IPSW 11.1 beta/ problémy pretrvávajú…. presun app. každý tretí pokus úspešný,zobrazenie čísla-to isté, baterka drží.
    Uvidíme v ďalších betách, čo sa “vylepší”.

    #517291
    rudo68
    Účastník (Participant)

    Nahodený iOS 11.1.beta 2 direct z linku nie OTA, zobrazenie čísla u mňa funkčné.

    #518770
    scenic
    Účastník (Participant)

    Je tu aj niekto dalsi co ma rovnaky problem ako ja? Siet Orange, aj ked mam full signal tak hovor seka, pada, druha strana ma nepocuje… Je jedno ci som je to 2G alebo 3G.(iPhone 7, nejnovsi iOS)

    PS: Niekto nejake interne info kedy by uz konecne mohlo fungovat VoWIFI popr VoLTE na iPhone -och???

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 40 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.