ios 10 + debata audiofilov

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software ios 10 + debata audiofilov

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 132 )
  • Autor
    Príspevky
  • #486598
    JFK.
    Účastník (Participant)

    eraser: neber to v zlom, ale vážne si už jeden z brutálne malého množstva ľudí čo sa na toto konkrétne sťažuje, sledujem (pomerne často) aj MacRumors a 9to5mac/cultofmac fóra alebo komentáre, no absolútne NIKTO sa nesťažuje na animácie, skôr to chvália.

    vzhľadom na to, akú dôležitosť tomu prikladáš, možno je na čase sa pozrieť po inom OS? neviem no… ani v mojom okolí (väčšina kamarátov a rodiny má iOS) sa nikto nesťažuje na rýchlosť animácií.

    -ak vyslovene chcem nachytať animáciu, že je pomalá, tak to v pohode dokážem, ale pri bežnom používaní ti to nemôže vadiť, resp. ak ti to vadí, tak si v raritnej menšine a nemôžeš čakať, že to zmenia… chapeš :)
    PS: obaja vieme, že rýchlejší OS nenájdeš.
    PS2: lepšie by si spravil, keby si testoval iOS 10 a nahlásil to do Feedbacku pri každej aktualizácií, máš dosť veľkú šancu, že by ti z Apple odpísali, mne už asi 3x odpísali a to som ani nenahlasoval viackrát jeden problém. (minimálne raz sa podpísal chlap, ktorý mi odpísal aj menom, takže to nebola vygenerovaná správa :P )

    #486604
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Umenie je vyhoviet vsetkym zakaznikom nie len majoritnej vacsine a ked ta moznost existuje tak nevidim dovod ju nevyuzit.
    Ak by to komplet zrychlili komu by poskodili??? Asi nikomu.
    Vazne nechapem ten pristup ale to nie je problem len applu.
    Testovat desinu nebudem bo sa uz na 9.3.3+JB nevratim a cakat dalsi rok ci dva na to aby “mi” alebo “nam” ako minorite pribrzdenci vyhoveli sa mi vobec nechce :-)

    #486605
    majdy
    Účastník (Participant)

    JFK: eraserv má pravdu a presne viem o čom hovorí, ľudia sa na to nesťažujú pretože zabudli…

    Keby si mal možnosť si to vyskúšať dnes a porovnať ako to fungovalo v iOS 6 a ako to funguje v iOS 10 presne by si pochopil kde je “problém”.

     

    Dnes vieš vypnúť appku skôr než sa zapne a sprevádza to svižná, rýchla animácia z ktorej sme všetci wau, predstav si rovnaké zrýchlenie/vylepšenie ktoré by navyše pridávalo funkčnosti tak ako si to s eraservom pamätáme z iOS 6.

     

    Ja nehovorím, že niesom spokojný, každý najde niečo čo by vypichol, čo sa týka animácií zvykol som si a sú tam veci, ktoré mi vadia viac, ale bolo by pekné vidieť tú svižnosť/rýchlosť z iOS 6 aj v iOS 10, ako píše eraserv, koho by tým poškodili? Stav sa, že ľudia by boli ešte viac paff ako z novej open/close svižnej animácii.

    #486613
    Ronald
    Účastník (Participant)

    @iTuxx – telefon so zhasnutym displayom -> chytis do ruky a stlacis Home Button (samozrejme s prstom pre Touch ID) a telefon je odblokovany. Bez Touch ID to ale nejde

    #486618
    Anonymný
    Neaktívny

    :-)

    #486622
    iTuxx
    Moderátor

    ronald: nech robim co robim, neodblokuje mi to telefon. Mam 6S. Ani so zapnutym Raise to wake mi to nejde. Musim mat zapnute Touch ID? Lebo to nemam zapnute.

    #486626
    majdy
    Účastník (Participant)

    iTuxx:

    samozrejme, že musíš mať zapnuté TouchID, práve TouchID ťa pustí dovnútra bez toho aby si musel home button stláčať znova (alebo vôbec)

    ach a to sa tu rieši tvoj problém už cez dve strany :D

    #486627
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    @iTuxx
    Isiel si cez OTA? Neskusal si DFU a nahodit poslednu zalohu?
    Pre mna je DFU to najsamlepsie ako sa da vyhnut vselijakym problemom.

    #486633
    Ronald
    Účastník (Participant)

    @iTuxx – ako som písal aj ja, aj majdy, zapnuté Touch ID je podmienkou. Bez Touch ID treba stláčať Home Button žiaľ 2x… Práve toto nútilo aj mňa prvýkrát v živote zapnúť Touch ID

    #486634
    iTuxx
    Moderátor

    ale tak na to nepotrebujem Rest to open ked mam mat Touch ID zapnute, ved to je ta ista funkcia

    #486635
    iTuxx
    Moderátor

    eraser, neisiel som cez OTA, majoritne aktualizacie robim cez pocitac

    #486644
    Ronald
    Účastník (Participant)

    Mimo iPhone : Aktualizoval už niekto iPad (konkrétne iPad2) na iOS10 ? Nemám toto zariadenie, no bodlo by niečo medzi laptopom a telefónom na čítanie. “Dvojka” sa zdá byť cenovo dostupná na tento účel, nemám v úmysle vyhadzovať stovky a je kompatibilná s iOS10. Díkes

    #486646
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Na iPad 2 desinu nedas, minimalne iPad 3. Nemalo by to vobec zmysel koli A5 s 512Mb RAM.
    Ako moj mrtvy iPad mini, devinou ho totalne zabili…

    #486647
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Rest to unlock bez zapnutého TouchID samozrejme nikdy nepôjde ???? LOL

    iOS 10 až na iPad 4 alebo novší.

    #486655
    shadower
    Účastník (Participant)

    ios 10 je cista tragedia, vraj by to malo zaberat menej ale aj ked vymazem vsetky nepotrebne app tak zabera o 1gb viac ako 9.3.5

    vypozicanie filmu v itunes uz asi nefunguje zeby urobilo miesto …fail …alebo skor na plac

    v …. to je cely ten ios

    tie notifikacne bubliny najvacsia tragedia

    #486656
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Raz som skusil zo zvedavosti vycistit vypozicanim filmu… 5 euri z uctu dole.
    Ono to funguje tak ze ak sa po cisteni uvolni dostatok miesta, nekompromisne spapka peniaze. Takze tie navody su akurat na draka.

    #486657
    shadower
    Účastník (Participant)

    mne to na starsich fungovalo super

    teraz vypozicalo a ze stiahne neskor – do 14 dni sa da vratit tak som to hned vratil ako report problem

    serie ma dalsia vec, notifikacie su podla casu ako prisli, neda sa uz manualne zoradenie …

    edit
    teraz som spravil restore spat na 9.3.5 a obnovu …
    pred ios 10 som mal volnych 7gb, po update 5.5, po restore a obnove mam 9.6gb :D

    Funky …ale ostavam na 9.3.5 kym to nebude nevyhnutne, napr. new iphone

    #486664
    Ronald
    Účastník (Participant)

    Díky Vám. Mal som mylné informácie, kde sa uvádzali na moje prekvapenia aj zariadenia ako spomínaný iPad2…

    #486785
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #486905
    shadower
    Účastník (Participant)

    inak ako v ios 10 donutim zadanie hesla ?len tak ze ked viackrat zadam zly odtlacok ?lebo ked mam mokre prsty alebo pod tak heslo vytukam skor skor ako mi uzna odtlacok co niekedy trva lebo mokre prsty alebo pod nebere …bez slide to unlock to nejde

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 132 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.