Intel GMA X 3100 a Intel HD X4500M HD

Domov Diskusné Fóra Ostatné Intel GMA X 3100 a Intel HD X4500M HD

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68864
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    GMA má 128 MB VRAM a tá HD 1 GB RAM. Priveľký rozdiel, ale tá X3100 prehrá FullHD a HD má s ním problémy. Prečo je to tak? GMA bola pod Mac, HD pod Win.

    #205802
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Sam si odpovedal poslednou vetou :-) Neviem ako X4500 ale ta X3100 nema akceleraciu videa tazke to prehrava cisto sila procaku. Tazke skor asi pozerat ake to maju procaky tie masiny – a operacne systemy :-)

    #205813
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    A kde by som zohnal nejaké free krátke Full HD video kde by som si overil ako to zvláda môj notas? Díky.

    #205815
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)
    #205844
    kenweloboy
    Účastník (Participant)

    Ja mam macbook black s x3100 a HD video seka so vsetkymi programami okrem PLEX. Ale nechapem na co chces pozerat na macbooku ktory ma rozlisenie HD ready, full hd video.

    #205845
    kenweloboy
    Účastník (Participant)

    S trailerom mi to neseka vobec ani v quicktime pretoze to ma malo megabajtov, ale ked si das HD ktore ma 8GB to uz ide len v PLEXE.

    #205853
    howoarang
    Účastník (Participant)

    ja mam dell d630 s intel gma x3100 a fullhd idu v pohode pod winom s KMPlayerom a este lepsie pod mac OSX. Pre OSX system vyskusaj Movist, skvely a jednoduchy program na prehravanie videii, zvlada vela formatov vratane BlueRay filmov

    #205859
    shelbygt
    Účastník (Participant)

    Podla mna najlepsi je XBMC a hlavne je free a prehra vsetko co existuje bez problemov a sekania.
    http://xbmc.org/

    #205865
    Xorpi
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.