Inštalacia OS X

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Inštalacia OS X

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81305
    re88ne
    Účastník (Participant)

    Dobrá deň,
    Chcel by som sa opytať takú maličkosť, pred 3 týždňami som si kúpil MBA 11″ a teraz som našiel na nete, že môžem môj OS zdrarma updatovat :) no tu novu verziu :)
    Chcem sa opytat, ked to urobim automaticky zmazem vsetky data? alebo ako sa to robi? vzdy som mal WINDOWS, tak neviem, dakujem

    #286021
    iTuxx
    Moderátor

    v Mac App Store si Lion kupis, on sa stiahne a sam nainstaluje. Nemusis robit vobec nic, vsetko ostane tak ako si mal predtym, aj data.

    #286028
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    hore vlavo uplne v rohu mas take male jablcko cierne v hornej liste, tam klikni a daj about this mac. a tam ti pise VERSION. ak tam mas verziu 10.7.x tak mas najnovsi system, nemozes robit vpodsate nic s nim uz. ale ak tam mas 10.6.x tak mozes robit toto co povedal iTuxx, ale v mac app store musis stiahnut cez redeem, to znamena zaslat ziadost do applu, atd. atd.

    #286030
    re88ne
    Účastník (Participant)

    DIKES CHLAPI ZA SKORU ODPOVED :)

    v about this mac mam verziu 10.6.8 (tak az take pako niesom :) za tie 3 tyzdne som sa uz nieco naucil )
    a tiez som uz pisal aj do apple resseler kde som book kupil, pani mi poslala link cez ktory to cele zevraj urobim :) je to len take jednoduche? a naozaj mi vsetko ostane? uplne vsetko?

    #286036
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    ano vsetko ti ostane. nic sa nevymaze. ziadne data na ploche, ani pictures, music, downloads, ani applikactions, nic. systemove subory sa prepisu, ale to ta nemusi zaujimat. ak mas customizes dock alebo nieco take tak to ti asi zmizne. ale to uz kecam hluposti.

    pointa: nic ti nezmizne neboj

    #286037
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Nie uplne vsetko, zmaze sa ti stary system a nahra novy :-) Inak je update skutocne vo vacsine pripadov uplne bezproblemovy, v podstate ako instalovanie dalsej aplikacie, len to dlhsie trva…

    #286040
    re88ne
    Účastník (Participant)

    a ako dlho to trva???

    #286041
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    do hodiny uz budes browsovat safari

    #286044
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Menej ako hodinu myslim na mojom starom MacBooku White.

    Tu su spominane rozne casy, na roznych konfiguraciach – https://discussions.apple.com/thread/3202900?start=0&tstart=0

    #286045
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 mayoxy – neser ma uz, si stale o par sekund rychlejsi :-D

    #286046
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    no re88ne pod este sa nieco spytaj nech viem byt treti krat rychlejsi od mrza :P

    edited: ok spam sorry :D

    #286047
    re88ne
    Účastník (Participant)

    pači sa mi to :) ale už idem na to, kedže sa mi nič nevymaže tak to idem robiť teraz :) akurat skenujem doklad o kupe :)
    tak ked chces otazku tak skus mi odpovedat, alebo skor pomoct s tlaciarnou :)))

    Mám tlačiareň HP Photosmart C4680 a ani som ju veľa nepoužíval a teraz ju idem zapnúť a neberie papier …
    otvoril som ju zo zadu ale nič viditeľne tam nieje ( resp. nechýba alebo nič tam nieje nalepene a pod. )
    nevie niekto v čom to môže byť?
    Kujeeeem :)))

    #286049
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    prenechavam odpoved na mrza :D

    #286050
    re88ne
    Účastník (Participant)

    fuuuha, ty si rýchly :)))

    #286051
    re88ne
    Účastník (Participant)

    škoda, že mi s tým nevieš poradiť :)

    #286054
    re88ne
    Účastník (Participant)

    tak odoslal som ten formular :))) teraz mi poslu nejake cislo … a potom to kde dam?

    #286055
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    poslu ti cislo, a pdf, to cislo das ako password do toho PDF, a tam bude dalsie cislo co das ako redeem kod do mac app store

    #286056
    re88ne
    Účastník (Participant)

    :))) good

    a nevies ci mi odpisu este dnes vecer?

    #286057
    re88ne
    Účastník (Participant)

    @mayoxy

    už keď si taky ochotny :))) skus poradit aj stymto
    mam iPhone4, chcem si ten iPhone4 synchronizovat s MBA, ale bojim sa aby sa mi nevymazali vsetky veci z iPhonu… ako to mam urobit aby to bolo 100 % ??? dakujem :) raz som to uz skusal a dopadlo to zle :)

    #286059
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    odpisu ti tak za tyzden

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.