Instalacia MAC OS X 10.5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Instalacia MAC OS X 10.5

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74207
    dusan bulka
    Účastník (Participant)

    ahojte potreboval by so pomoct s instalaciou MAC OS X 10.5. kupil som si powerbook s verziou 10.4 a chcel by som nainstalovat mac 10.5 leopard. nakolko nemam este skusenosti s apple a macom tak by som vas chcel poprosit o pomoc. dakujem

    #242491
    JFK.
    Účastník (Participant)

    nenapísal si, čo potrebuješ,
    1.vlož DVD
    2.rob krok po kroku…

    #242501
    dusan bulka
    Účastník (Participant)

    no ja nemam instalacne DVD a ked som si chcel stiahnut z netu OS tak mi to nejaku blbost stiahlo…mohol by si mi poslat nejaky link z kade by som mohol stiahnut operacny sytem ktory ked napalim sa bude dat instalovat

    #242507
    LackoB
    Účastník (Participant)

    Bratu myslím, že ti to tu locknú veľmi rýchlo, nemajú radi takéto témy, kde sa priznávaš ku sťahovaniu z netu…to vieš, kradnúť sa nemá. Inak ako stiahnuť to ale nezoženieš, iba ak by ti to niekto predal alebo napálil a tak…potrebuješ inštalačné DVD, ale to vieš. Hľadaj, bojuj…

    #242515
    keff
    Účastník (Participant)

    Jak kradnout software Ti poradi na jinych strankach. Tady je to zakazane.

    #242529
    dusan bulka
    Účastník (Participant)

    hmmm ja by som si aj kupil instal CD…musim niedke pozhanat…ale aj tak dik

    #242566
    LackoB
    Účastník (Participant)

    No zoženieš akurát od ruky na ebay alebo tak, ale daj si sem inzerát a dakto sa nájde…je nám jasné, že ti to treba napáliť a dať…odkiaľ si?

    #242940
    dusan bulka
    Účastník (Participant)

    klenovec….okres rimavska sobota….uz skusam vsetko mozne a neviem nic zohnat….sice som este len zacal s apple ale akosi neviem tomu pristr na chut

    #242953
    iMartin
    Účastník (Participant)

    nevies prist na chut? no zhanat trojrocny system na este starsie zelezo, tiez by som si to neuzival … (neber to zle)

    #242959
    petiar
    Účastník (Participant)

    Dušan, úprimne, ja by som si tam možno radšej nechal toho Tigra (10.4). Ak máš nejaké problémy s Mac OS X ako takým, tak ti upgrade na 10.5 sotva pomôže. Skús radšej sformulovať svoje problémy konkrétnejšie a radi ti poradíme. Časom zistíš sám čo ti môže upgrade na 10.5 priniesť, ale môj osobný názor je taký, že veľa toho teda nie je. :-)

    #242961
    dusan bulka
    Účastník (Participant)

    OK takze chcel by swom si sem si sešm dat Microsoft office ale ten ide iba od verzie 10.5 a pri tom by som sa chcel zbavit programov v powerbooku ktoru tu niesu potrebne nakolko som si ho kupil a mam tam programy ktore vobec nepouzivam a ani neviem ci su potrebne alebo nie.

    #242977
    petiar
    Účastník (Participant)

    Programy ktoré nepoužívaš jednoducho hoď do koša – tak sa na Mac OS X programy odinštalovávajú. Daj sem zoznam a niekto ti odpovie či to potrebuješ alebo nie, aby si nevyhodil čosi užitočné. :-)

    Čo sa týka MS Office tak sa skús poobzerať po verzii 2008, mám pocit že tá by mohla šlapať aj pod Tigrom len neviem či sa dá vôbec ešte niekde kúpiť… Mac OS X 10.5 sa ale dá kade-tade zohnať na internete či už legálne alebo “ináč” – nechám na teba.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.